Mistrzostwa Wielkopolski w Programowaniu Zespołowym

Z przyjemnością informujemy, że w tegorocznych Mistrzostwach Wielkopolski w Programowaniu Zespołowym zwyciężył zespół, w którym wystąpili:  Jakub Pachocki (Carnegie Mellon University, Pittsburgh i Wojciech Śmietanka (obecnie pracownik Google w Zurichu). Kuba i Wojtek rozpoczynali swą przygodę z programowaniem ze Stowarzyszeniem Talent.

Drużyna w składzie: Filip Czaplicki, Tomasz Garbus i Michał Kowalewski zajęła IV miejsce, drużyna w składzie: Stanisław Barzowski, Bartosz Łukasiewicz i Paweł Wegner zajęła V miejsce, a zespół w którym wystąpili Aleksander Pawlak i Paweł Milczek zajął VII miejsce  w kategorii LO w VIII Mistrzostwach Wielkopolski w Programowaniu Zespołowym. Wszyscy uczestnicy są uczniami III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni.

Serdecznie gratulujemy!