Konkurs na projekty Międzyszkolnych Inicjatyw Wolontariackich

Jednym z działań realizowanych w ramach projektu „Wolontariat ponad barierami. Działam dla dobra innych i własnego rozwoju” jest konkurs na projekty Międzyszkolnych Inicjatyw Wolontariackich.

Wolontariusze działający w ramach Klubów Wolontariatu przysłali projekty inicjatyw wolontariackich, które chcieliby podjąć już po zakończeniu projektu. Zachęcamy do zapoznania się z pracami konkursowymi, które zawierają mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji…

Drogą głosowania Kluby Wolontariatu wyłoniły trzy najlepsze projekty:

I miejsce – „Szlifiernia Diamentów Junior” (Klub Wolontariatu w Rudzie Śląskiej)
II miejsce – „Festiwal programowania” (Klub Wolontariatu w Gliwicach)
III miejsce – „Nauczmy się tworzyć własne filmy” (Klub Wolontariatu w Zabierzowie)

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim Klubom życzymy sukcesów w realizacji inicjatyw i wielu nowych pomysłów na podejmowanie działań wolontariackich!

1.  Code is art! code-is-art
2. Czternastego o czternastej czternaście  czternastego-o-czternastej
3. Festiwal programowania  festiwal-programowania
4. Komputerowi zdobywcy  komputerowi-zdobywcy
5.  Legendarne logarytmy 2K16  legendarne-logarytmy
 6. Nauczmy się tworzyć własne filmy  nauczmy-sie-tworzyc-wlasne
7. Programuj z szóstką programuj-z-szostka
8. Przygoda z programowaniem  przygoda-z-programowaniem
 9. Rozwijam siebie poprzez pomoc innym  rozwijam-siebie-poprzez-pomoc
10. Szlifiernia Diamentów Junior  szlifiernia-diamentow
11.  Uczymy dzieciaki programować roboty  uczymy-dzieciaki
12. Zaprogramuj swoją przyszłość  zaprogramuj-swoja-przyszlosc

logotyp_wolont

Projekt finansowany ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach realizacji zadania publicznego „Wolontariat w szkołach i placówkach”.