OBÓZ SPORTOWO-REKREACYJNY-RABKA-ZDRÓJ

LETNIE OBOZY
MŁODZIEŻOWE 2014

Termin: 13-23.08.2014
Uczestnicy: uczniowie podstawówki i gimnazjum

Zapraszamy na letni obóz młodzieżowy wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku i dobrej zabawy. Wybraliśmy dla Was urokliwe miejsce jakim jest Rabka Zdrój nazywana Miastem Dzieci Świata.  Przygotowaliśmy bogaty program rekreacyjny. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Zapewniamy dużo zabaw, gier drużynowych, wycieczek w góry, konkursów i przede wszystkim niezapomnianych wrażeń.

ZAKWATEROWANIE – OW KARABELA

Ośrodek wypoczynkowy „KARABELA” leży na południowych stokach góry Luboń. Specjalizuje się w organizacji wypoczynku dla młodzieży. Posiada pokoje  2, 3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, w ilości 80 miejsc z satelitarną telewizją kablową. Wszystkim gościom oferuje smaczną domową kuchnię. Ośrodek dysponuje dwoma salami konferencyjnymi. Dostępna jest również sala do gier zręcznościowych, siłownia oraz boiska do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki.

www.dw.karabela.com.pl

PROGRAM POBYTU

Zajęcia sportowe i rekreacyjne

Sport to zabawa i pozytywne emocje. Podczas obozu uczestnicy wezmą udział w wielu turniejach, konkursach oraz rozgrywkach sportowych na świeżym powietrzu. Nasze programy tworzymy tak aby zawierały wszystkie aspekty zdrowej rywalizacji, rozwoju fizycznego i pełnej integracji. Od siatkówki po zajęcia sprawnościowe – nie będzie czasu na nudę.

Wycieczki w góry

Przez Rabkę przebiega klika szlaków pieszych, przeznaczonych zarówno dla wytrawnych wędrowców jak i spacerowiczów. Uzdrowisko leży m.in. na trasie najdłuższego w polskich górach szlaku pieszego – Głównego Szlaku Beskidzkiego. Z Rabki dostaniemy się na najwyższy szczyt Gorców – Turbacz (1310 m n.p.m.) oraz na malowniczej kulminacji Beskidu Wyspowego – Luboń Wielki (1022 m n.p.m.). Będzie to okazja do zdobycia Górskiej Odznaki Turystycznej. Każdy z uczestników otrzyma książeczkę GOT i po weryfikacji będzie mógł odebrać odznakę turystyki górskiej. Podczas jednej z wycieczek pieszych odwiedzimy Kasinę Wielką – rodzinną miejscowość mistrzyni olimpijskiej Justyny Kowalczyk.

Zwiedzanie najciekawszych obiektów

W Rabce czeka na nas wiele ciekawych i unikalnych obiektów. Odwiedzimy m.in. Muzeum Orderu Uśmiechu, Park Zdrojowy, Dom Rekordów i Osobliwości.

Atrakcje dodatkowe

Rabkoland – park, który obecnie jest miejscem szczególnie lubianym i wyjątkowym dla dzieci. Oferuje mnóstwo atrakcji rozrywkowych m.in. diabelski młyn, z którego można obejrzeć panoramę Rabki, karuzele, zadaszony tor gokartowy, Auto Bugi, kolejka Safari Train, zadaszony Rura Park, pontony na wodzie, wodna przejażdżka Ice Race, kolejka górska, autoskoternia, Dom Śmiechu, Pałac Wampirów i wiele innych.

CENA: 1 249 ZŁ

CENA ZAWIERA
całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 –osobowych (10 noclegów)