OBÓZ MATEMATYKA – MILÓWKA K. ŻYWCA

Termin:
03.08-13.08.2014

Uczestnicy: uczniowie gimnazjum i liceum

Zapraszamy do Milówki koło Żywca wszystkich miłośników matematyki chcących aktywnie i naukowo spędzić wakacje. Bogaty program pobytu to niewątpliwie duży atut naszych wyjazdów. Łączymy edukację z rekreacją. Dbamy o bezpieczeństwo, integrację uczestników, a także aktywnie i dobrze wykorzystany czas podczas pobytu w górach. Z nami nie będziecie się nudzić.

ZAKWATEROWANIE – U KUBICÓW

Obiekt zlokalizowany na północnym stoku góry Sybirki (637m n.p.m.), oferuje piękne widoki na pasmo Baraniej Góry i Masyw Pilska, co w połączeniu ze wspaniałym klimatem oraz bliskością lasu i rzeki stwarza doskonałe warunki do wypoczynku, także do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej a w zimie narciarstwa. Ośrodek dysponuje pokojami 2, 3 oraz 4 osobowych, wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV-SAT. W ośrodku znajduje się w pełni wyposażona sala konferencyjna z obsługą multimedialną (projektor, laptop, amplituner z nagłośnieniem 5.1, mikrofon bezprzewodowy i ekran). Dodatkowo goście mogą skorzystać z: zadaszonej góralskiej wiaty z paleniskiem, grilla, darmowego parkingu, mini boiska do koszykówki, mini placu zabaw, boiska do siatkówki, mini boiska do piłki nożnej, stołu do tenisa.”U KUBICÓW”
ul. Szare 23,
34-360 Milówka
www.ukubicow.pl

PROGRAM POBYTU

Zajęcia edukacyjne (matematyka)

Rozwijanie pasji naukowych z dziedziny matematyki to główny cel naszych obozów. Precyzyjnie ułożony program łączy w sobie zabawę i edukację. Pierwszy etap to rozwiązywanie zadań matematycznych, po nich następują omówienia oraz wykłady merytoryczne z konsultacjami. Uzupełnieniem są konkursy, gry i zagadki logiczne. Nasza kadra to najlepsi nauczyciele matematyki w Polsce.

Trekking górski

Milówka to malowniczo położona miejscowość nad rzeką Sołą w południowo – zachodniej części  Beskidu Żywieckiego. Milówka jest świetną bazą wypadową w góry i to zarówno Beskidu Śląskiego jak i Żywieckiego. Można wybrać się na Baranią Górę, Halę Boraczą, czy Prusów.  Będzie to okazja do zdobycia Górskiej Odznaki Turystycznej. Każdy z uczestników otrzyma książeczkę GOT i po weryfikacji będzie mógł odebrać odznakę turystyki górskiej.

Sport i rekreacja

Ważnym uzupełnieniem wypoczynku są zajęcia rekreacyjne. Infrastruktura Ośrodka „U Kubiców” umożliwia przeprowadzenie zajęć sportowych. To ważny aspekt każdego wyjazdu. Stawiamy na integrację, pozytywną rywalizację oraz dobrą zabawę.

Zwiedzanie Żywca i Międzybrodzia Żywieckiego

Wycieczka do Muzeum Browaru Żywiec jednego z największych i najbardziej nowoczesnych placówek tego typu w Polsce. To arcyciekawe muzeum niczym nie przypomina typowych ekspozycji, stale wchodzi w interakcję ze swoimi gośćmi, niemal wszystkiego można dotknąć. Zwiedzimy również słynną zaporę wodną „Porąbką” i będziemy podziwiać urokliwą panoramę okolicy z popularnej Góry Żar.

CENA: 1 650 ZŁ

CENA ZAWIERA
całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 –osobowych (10 noclegów)
opiekę wychowawczą i merytoryczną
całodobową opiekę medyczną
zajęcia w ramach programu edukacyjnego
wycieczki piesze w góry
zwiedzanie Żywca i Międzybrodzia Żywieckiego
zajęcia sportowe
dostęp do lokalnej sieci bezprzewodowej
ubezpieczenie NNW

WAŻNE INFORMACJE
1. Wysłanie zgłoszenia drogą elektroniczną (Rejestracja) na stronie www.intertalent.pl i wpłata zaliczki w wysokości 650 zł na konto bankowe:
INTERTALENT Sp. zoo
81-451 Gdynia Al.Zwycięstwa96/98
Tytułem: 14Milówka08/MATEMATYKA (+ imię i nazwisko uczestnika)
2. Uczestnik dojeżdża na miejsce obozu na koszt własny bądź korzysta odpłatnie z autokaru organizatora [Rozkład jazdy]
3. Karta Uczestnika Obozu [ Pobierz – DOC ] [ Pobierz – PDF ]
4. Możliwość wypożyczenia komputera przez Intertalent Sp. z o.o. na czas trwania obozu – 100 zł
5. Dodatkowe pytanie – biuro@intertalent.pl

INFORMACJE DODATKOWE

INTERTALENT Sp. z o.o. Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia
www.talent.edu.pl
www.intertalent.pl

OBÓZ FIZYCZNY – MILÓWKA K. ŻYWCA

LETNIE OBOZY
NAUKOWE 2014

Termin:
03.08-13.08.2014

Uczestnicy: uczniowie gimnazjum i liceum

Zapraszamy do Milówki koło Żywca wszystkich miłośników fizyki chcących aktywnie i naukowo spędzić wakacje. Bogaty program pobytu to niewątpliwie duży atut naszych wyjazdów. Łączymy edukację z rekreacją. Dbamy o bezpieczeństwo, integrację uczestników, a także aktywnie i dobrze wykorzystany czas podczas pobytu w górach. Z nami nie będziecie się nudzić.

ZAKWATEROWANIE – U KUBICÓW

ul. Szare 23,
34-360 Milówka
www.ukubicow.pl

PROGRAM POBYTU

Zajęcia edukacyjne (fizyka)

Rozwijanie pasji naukowych z dziedziny matematyki to główny cel naszych obozów. Precyzyjnie ułożony program łączy w sobie zabawę i edukację. Pierwszy etap to rozwiązywanie zagadnień fizycznych, po nich następują omówienia oraz wykłady merytoryczne z konsultacjami. Uzupełnieniem są konkursy, gry i zagadki logiczne. Nasza kadra to najlepsi nauczyciele fizyki w Polsce.

Trekking górski

Sport i rekreacja

Zwiedzanie Żywca i Międzybrodzia Żywieckiego

CENA: 1 650 ZŁ