Obóz Informatyczny 23Pomorzanka03

Zapraszamy na obóz informatyczny przygotowujący do Olimpiady Informatycznej Juniorów (OIJ) i Olimpiady Informatycznej (OI). Zapewniamy przygotowanie na różnych poziomach nauczania. Ciekawe zadania, konkursy, wykłady i omówienia. Obóz przeznaczony także dla dzieci ze szkół podstawowych z nauką podstaw programowania C++. Zajęcia prowadzą laureaci olimpiad i studenci Uniwersytetu Warszawskiego pod opieką prof. oświaty Ryszarda Szubartowskiego.

Termin: 12.03 – 17.03.2023

Władysławowo woj. Pomorskie

Miasto w północnej Polsce, w województwie pomorskim, największe miasto w powiecie puckim. Położone na Pobrzeżu Gdańskim, nad Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucką. Mieści się tutaj port morski oraz 15 kąpielisk nadmorskich. Walory przyrodnicze miasteczka dopełniają piękne okolice, gdzie przybywa się po zdrowie, wypoczynek i naukę.

GD_LO

Miejsce pobytu:
Willa Pomorzanka
84-120 Władysławowo ul. Szkutników 5

www.pomorzanka.com.pl

Willa Pomorzanka położona jest w centrum Władysławowa z dala od głównych arterii komunikacyjnych. Do plaży 702 kroki. Oferujemy zakwaterowanie w pokojach 4 osobowych, wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym. Na terenie obiektu znajdują się basen (wewnętrzny), sala Zielona – restauracyjna, sala Wenecka , sala Biesiadna z kominkiem, sale wykładowe – Panorama i Czerwona, taras widokowy (130 m2) z miejscem do grillowania, boisko do koszykówki i siatkówki, miejsce na ognisko, wiata z grillem i sala sportowa (sprzęt do ćwiczeń, stoły do tenisa stołowego, stoły bilardowe, siłownia).

W RAMACH OBOZU ZAPEWNIAMY

• całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja),
  • zakwaterowanie w pokojach 3-6 osobowych,
  • opiekę wychowawczą i merytoryczną,
  • zadania do rozwiązania (w C,C++, Pascal) na czterech poziomach,
  • konkursy, wykłady, omówienie zadań, konsultacje naukowe,
  • nagrody dla najlepszych uczestników, medale, puchary, bonusy na następne obozy,
  • zajęcia sportowe, turnieje i rekreację (wymagane: strój sportowy),
  • dostęp do sieci lokalnej – sieć bezprzewodowa (komputer przywozimy we własnym zakresie).

Koszt obozu: 1100zł

WAŻNE INFORMACJE

1. 10.02.2023 – ukazanie się komunikatu na stronie www.talent.edu.pl
  2. Należy wysłać zgłoszenie drogą elektroniczną (Rejestracja ) na stronie www.talent.edu.pl
  3. Należy wpłacić zaliczkę 500zł lub całą kwotę do 24.02.2023, a pozostałą część do dnia 03.03.2023 na konto bankowe:
    Stowarzyszenie Talent
    81-451 Gdynia Al. Zwycięstwa 96/98
    Tytułem:
    23POM03 (+ imię i nazwisko uczestnika)
  4. W przypadku chęci skorzystania z BONU TURYSTYCZNEGO uczestnik w dniu przyjazdu do ośrodka przekazuje właścicielowi kod o wartość 500 zł, pozostała kwotę uczestnik wpłaca na konto Stowarzyszenia Talent
  5. 12.03.2023 – Początek Obozu g.15.00.Wypełnioną i podpisaną kartę i regulamin obozu uczestnik przekazuje wychowawcy przy wejściu do autokaru lub na portierni w ośrodku.
  6. 17.03.2023 – Zakończenie Obozu Informatycznego g. 9.00
  7. uczestnik powinien mieć ze sobą wypełnioną kartę uczestnika obozu oraz regulamin

INFORMACJE DODATKOWE

• Karta Uczestnika Obozu Informatycznego [Pobierz – PDF]
  • Regulamin Obozu [Pobierz – PDF]
  • Kierownik Obozu Informatycznego Grzegorz Urgacz  grzegorz.urgacz@talent.edu.pl
  • Możliwość wypożyczenia komputera przez Stowarzyszenia Talent na czas trwania obozu – 60 złotych.
  • Uczestnik dojeżdża na miejsce obozu na koszt własny lub :
    • Organizujemy transport autokarem na obóz z Gdyni, zbiórka PPNT Experyment Al. Zwycięstwa 96/98 (odjazd 12.03.2023 niedziela, godz. 13:00) i Dworzec PKP Gdynia Główna godz 13:15
    • Autokar powrotny z Władysławowa 17.03.2023r., piątek godz. 11:00.
    • Koszt dojazdu płatne 70 zł na konto Stowarzyszenia Talent z dopiskiem transport (+ imię i nazwisko uczestnika obozu).