Zabezpieczone: lista

Treść jest chroniona hasłem. Aby ją zobaczyć, proszę poniżej wprowadzić hasło:

Spotkanie z przedstawicielem Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni

W ramach realizacji projektu Programuj i sięgaj gwiazd 28.09.2016r. obędzie się spotkanie z przedstawicielem Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni.

Naszym gościem będzie Pan kmdr por. dr hab. inż. Andrzej Żak Prodziekan ds. Nauki Wydziału Nawigacji i Uzbrojenia Okrętowego.

Serdecznie zapraszamy zainteresowaną młodzież.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc uprzejmie prosimy zainteresowane osoby o kontakt mailowy na programuj@talent.edu.pl

Rekrutacja szkół i placówek do projektu „Wolontariat ponad barierami. Działam dla dobra innych i własnego rozwoju”

Z przyjemnością informujemy o fakcie, że Stowarzyszenie Talent podpisało umowę z Ministerstwem Edukacji Narodowej na realizację nowego projektu.

W ramach projektu przewidziana jest realizacja wielu działań. Najważniejsze z nich to utworzenie 30 Klubów Wolonariatu w szkołach/placówkach w całej Polsce.
Ich powstanie zostanie poprzedzone obozem dla wybranych wolontariuszy (80 uczniów i uczennic szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych).
W ramach klubów wolontariusze będą m.in. prowadzili zajęcia z przedmiotów ścisłych dla innych uczniów.
Dodatkowo przewidziane są działania integracyjne, wymiany dobrych praktyk oraz szereg działań upowszechniających.

Zapraszamy do współpracy szkoły i placówki oświatowe, które chcą wziąć udział w projekcie.

formularz rekrutacyjny

Do wybranych szkół zostaną przesłane odpowiednie dokumenty.