Pomorze Algorytmów – kolejna runda 26 XI-3 XII

W międzyczasie przygotowań do OI i/lub OIG, potrenuj w internetowym konkursie „Pomorze Algorytmów”. W trakcie 3 rund masz możliwość zmierzenia się z wyzwaniami algorytmicznymi. Na najlepszych czekają nagrody!
Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa pomorskiego, ale zapraszamy również uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski do zmierzenia się z interesującymi wyzwaniami i sprawdzenia swoich umiejętności.
Konkurs realizowany jest na platformie – http://zadania.oig.edu.pl/OIG/

Harmonogram:
I runda: 29-5 X
II runda: 12-19 XI
III runda: 26XI-3 XII

Uwaga! Do wzięcia udziału w konkursie konieczna jest rejestracja placówki na platformie edukacyjnej. Rejestracja  odbywa się poprzez przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza rejestracyjnego . Na jego podstawie nauczyciel lub inna osoba wyznaczona przez dyrekcję otrzyma konto na platformie. Następnie rejestrują się uczniowie. Nauczyciel potwierdza zgodność ich danych osobowych.