Obóz Informatyczny we Władysławowie 19Pomorzanka05

Zapraszamy na obóz informatyczny przygotowujący do Olimpiady Informatycznej, Finału XIII Młodzieżowej Olimpiady Informatycznej oraz innych konkursów. Zapewniamy przygotowanie na różnych poziomach nauczania, ciekawe zadania, konkursy, wykłady i omówienia. Obóz przeznaczony także dla dzieci ze szkół podstawowych z nauką podstaw programowania. Zajęcia prowadzą laureaci olimpiad i studenci Uniwersytetu Warszawskiego pod opieką prof. oświaty Ryszarda Szubartowskiego.

GD_LO

Termin: 12.05 – 17.05.2019

Władysławowo woj. Pomorskie

Miasto w północnej Polsce, w województwie pomorskim, największe miasto w powiecie puckim. Położone na Pobrzeżu Gdańskim, nad Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucką. Mieści się tutaj port morski oraz 15 kąpielisk nadmorskich. Walory przyrodnicze miasteczka dopełniają piękne okolice, gdzie przybywa się po zdrowie, wypoczynek i naukę.

Miejsce pobytu:
Willa Pomorzanka
84-120 Władysławowo ul. Szkutników5

www.pomorzanka.com.pl

Willa Pomorzanka położona jest w centrum Władysławowa z dala od głównych arterii komunikacyjnych. Do plaży 702 kroki. Oferujemy zakwaterowanie w pokojach 4-6 osobowych, wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym . Na terenie obiektu znajdują się basen (wewnętrzny), sala Zielona – restauracyjna, sala Wenecka , sala Biesiadna z kominkiem, sale wykładowe – Panorama i Czerwona, taras widokowy (130 m2) z miejscem do grillowania, boisko do koszykówki i siatkówki, miejsce na ognisko, wiata z grillem i sala sportowa (sprzęt do ćwiczeń, stoły do tenisa stołowego, stoły bilardowe, siłownia).

W RAMACH OBOZU ZAPEWNIAMY

całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja),
zakwaterowanie w pokojach 4-6 osobowych,
opiekę wychowawczą i merytoryczną,
zadania do rozwiązania na trzech poziomach,
konkursy, wykłady, omówienie zadań, konsultacje naukowe,
nagrody dla najlepszych uczestników, medale, puchary, bonusy na następne obozy,
zajęcia sportowe, turnieje i rekreację (wymagane: strój sportowy),
dostęp do sieci lokalnej – sieć bezprzewodowa (komputer przywozimy we własnym zakresie).

Koszt obozu: 790zł

WAŻNE INFORMACJE

1. 28.02.2019 – ukazanie się komunikatu na stronie www.talent.edu.pl
  2. Wysłanie zgłoszenia drogą elektroniczną ( Rejestracja ) na stronie www.talent.edu.pl i wpłacenie zaliczki 300zł lub całej kwoty do dnia  12.04.2019 na konto bankowe:
    Stowarzyszenie Talent
    81-451 Gdynia Al.Zwycięstwa 96/98
    Tytułem:
    19Pomorzanka05 (+ imię i nazwisko uczestnika)
  3. Do dnia 20.04.2019 wpłacenie pozostałej kwoty
  4. 12.05.2019 – Początek Obozu g.15.00. (Wypełnioną i podpisaną kartę uczestnik dostarcza po przyjeździe do Pomorzanki)
  5. 17.05.2019 – Zakończenie Obozu Informatycznego g. 9.00

INFORMACJE DODATKOWE

• Karta Uczestnika Obozu Informatycznego [Pobierz – PDF]
  • Kierownik Obozu Informatycznego mgr Grzegorz Urgacz grzegorz.urgacz@talent.edu.pl
  • Możliwość wypożyczenia komputera przez Stowarzyszenia Talent na czas trwania obozu – 50 złotych.
  • Uczestnik dojeżdża na miejsce obozu na koszt własny.
  • Organizujemy transport autokarem na obóz z Gdyni, zbiórka PPNT Experyment Al. Zwycięstwa 96/98 (odjazd 12.05.2019 niedziela, godz. 14:00) i Dworzec PKP Gdynia Główna godz 14:15
  • Autokar powrotny z Władysławowa 17.05.2019r., piątek godz.9:00.Uczestnicy obozu, którzy zakwalifikują się do udział w Finałach XIII MOI w Gdyni będą mieli możliwość pojechać bezpośrednio z Władysławowa na miejsce zawodów XIII MOI pod opieką naszej kadry. Koszt transportu 40 zł. Płatne na konto Stowarzyszenia Talent.