WOLONTARIAT PONAD BARIERAMI. Działam dla dobra innych i własnego rozwoju.

Chcesz zacząć swoją poważniejszą przygodę z programowaniem, matematyką lub innymi przedmiotami ścisłymi?
Twoja szkoła będzie współpracowała ze Stowarzyszeniem w ramach nowego projektu?
Zajęcia będą prowadzone w ramach Klubów Wolontariatu przez wolontariuszy ze szkół, które wezmą udział w projekcie.

Z przyjemnością informujemy o fakcie, że Stowarzyszenie Talent rozpoczyna działania realizujące nowy projekt.
„WOLONTARIAT PONAD BARIERAMI. DZIAŁAM DLA DOBRA INNYCH I WŁASNEGO ROZWOJU.” …

Koniecznie sprawdź, czy Twoja szkoła bierze udział w projekcie. Zobacz wyniki rekrutacji

W ramach projektu przewidziana jest realizacja wielu działań. Najważniejsze z nich to utworzenie 30 Klubów Wolontariatu w szkołach/placówkach w całej Polsce.
Ich powstanie zostanie poprzedzone obozem dla wybranych wolontariuszy (80 uczniów i uczennic szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych).
W ramach klubów wolontariusze będą m.in. prowadzili zajęcia z przedmiotów ścisłych dla innych uczniów.

Dodatkowo przewidziane są działania integracyjne, wymiany dobrych praktyk oraz szereg działań upowszechniających.

Już teraz dowiedz się od swojego nauczyciela od kiedy rusza Klub Wolontariatu w Twojej szkole.

logotyp_wolont

Projekt finansowany ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach realizacji zadania publicznego „Wolontariat w szkołach i placówkach”.