OBÓZ INFORMATYCZNY – 16ZAKOPANE08

gory_zakop

 

Termin: 03.08-13.08.2016
Uczestnicy: uczniowie gimnazjum i liceum

 

ZAKWATEROWANIE – MICHAŁÓWKA

Pensjonat Michałówka znajduje się w Kościelisku, na zboczu Gubałówki i Butorowego Wierchu. Kompleks składa się z trzech budynków, w których jest ponad 100 miejsc noclegowych o wysokim standardzie – większość posiada tarasy ze wspaniałym widokiem na panoramę Tatr i Giewontu. Wszystkie pokoje mają łazienkę, telewizor LCD oraz łączność Wi-Fi. Na terenie ośrodka: plac zabaw, trampolina 350 cm, sala z mini bilardem, piłkarzykami, cymbergajem oraz innymi atrakcjami. Pensjonat posiada również salę klimatyzowaną z kominkiem, pełne nagłośnienie, projektor Full HD i ekran 240×240 cm. Na zewnątrz do dyspozycji gości – wiata grillowa i miejsce na ognisko dla 100 osób.

 

Kompleks „Michałówka”
ul. Salamandra 18
33-511 Kościelisko
www.michalowka.pl

Nasza Kadra

 

Bartek Łukasiewicz

Student II roku informatyki Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki, absolwent III Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni im. Marynarki Wojennej RP, laureat III miejsca XXI Olimpiady Informatycznej, finalista XIX oraz XX Olimpiady Informatycznej, stypendysta Funduszu Stypendialnego Talenty od 2010 roku. Uczestnik prestiżowych konkursów informatycznych, m.in. Maraton24 oraz MWPZ. Poza zainteresowaniami ścisłymi jest entuzjastą aktywnego odpoczynku – jeździ na rowerze, spaceruje oraz uprawia trekking po górach

Kamil Żyła

Absolwent III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni. Studiuje na Uniwersytecie Warszawskim na III roku na wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki  Uczestnik wielu Turniejów w Programowaniu Zespołowym . Wraz z drużyną z III LO w Gdyni wygrał XI edycję Podlaskiego Turnieju w Programowaniu Zespołowym i zajął  drugie miejsce w VII Mistrzostwa Wielkopolski w Programowaniu Zespołowym. Kamil zajął także III miejsce w Konkursie Pomorze Algorytmów. Jest laureatem II miejsca   XX I Olimpiady Informatycznej

PROGRAM POBYTU:

Zajęcia edukacyjne (informatyka)

Rozwijanie pasji naukowych z dziedziny informatyki do główny cel naszych obozów. Precyzyjnie ułożony program łączy w sobie zabawę i edukację. Pierwszy etap to rozwiązywanie zadań informatycznych, po nich następują omówienia oraz wykłady merytoryczne z konsultacjami. Uzupełnieniem są konkursy, gry i zagadki logiczne. Nasza kadra to jedni z najlepszych nauczycieli informatyki w Polsce.

Trekking górski

Tatry to jeden z najpiękniejszych masywów górski w Polsce. Znajdziemy tu fantastyczne szlaki piesze, które prowadzą przez malownicze doliny. Podczas trekkingu odwiedzimy jaskinie, zatrzymamy się przy wodospadach i wejdziemy na  szczyty Tatr Wysokich i Zachodnich (m.in. Czerwone Wierchy, Dolina Kościeliska, Gubałówka, a może coś więcej J). Będzie to okazja do zdobycia Górskiej Odznaki Turystycznej. Każdy z uczestników otrzyma książeczkę GOT i po weryfikacji będzie mógł odebrać odznakę turystyki górskiej. W trakcie obozu organizujemy 3 dni  w górach.

 


PROGRAM POBYTU

Zajęcia edukacyjne (informatyka)

Rozwijanie pasji naukowych z dziedziny informatyki do główny cel naszych obozów. Precyzyjnie ułożony program łączy w sobie zabawę i edukację. Pierwszy etap to rozwiązywanie zadań informatycznych, po nich następują omówienia oraz wykłady merytoryczne z konsultacjami. Uzupełnieniem są konkursy, gry i zagadki logiczne. Nasza kadra to najlepsi nauczyciele informatyki w Polsce.

Trekking górski

Tatry to jeden z najpiękniejszych masywów górski w Polsce. Znajdziemy tu fantastyczne szlaki piesze, które prowadzą przez malownicze doliny. Podczas trekkingu odwiedzimy jaskinie, zatrzymamy się przy wodospadach i wejdziemy na szczyty Tatr Zachodnich (m.in. Kasprowy Wierch, Czerwone Wierchy, Dolina Kościeliska, Gubałówka). Będzie to okazja do zdobycia Górskiej Odznaki Turystycznej. Każdy z uczestników otrzyma książeczkę GOT i po weryfikacji będzie mógł odebrać odznakę turystyki górskiej.

 

Sport i rekreacja

Ważnym uzupełnieniem wypoczynku są zajęcia rekreacyjne. Infrastruktura Kompleksu Michałówka umożliwia przeprowadzenie zajęć sportowych. To ważny aspekt każdego wyjazdu. Stawiamy na integrację, pozytywną rywalizację oraz dobrą zabawę.

Zwiedzanie Zakopanego

Miejsca obowiązkowe, które musi odwiedzić każdy turysta m.in. Krupówki, skocznia narciarska „Wielka Krokiew”, Krzeptówki, Pęksowe Brzysko. Na naszym obozie nie zabraknie wycieczek do najbardziej znanych miejsc Zakopanego.

CENA: 1 650 ZŁ

CENA ZAWIERA:

całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 –osobowych (10 noclegów)
opiekę wychowawczą i merytoryczną
całodobową opiekę medyczną
zajęcia w ramach programu edukacyjnego ( grupa początkująca – podstawy programowania średniozaawansowana i zaawansowana -programowanie m.in w C++)
wycieczki piesze w góry
zwiedzanie Zakopanego
zajęcia sportowe
dostęp do lokalnej sieci bezprzewodowej
ubezpieczenie NNW

WAŻNE INFORMACJE

1. 23.03.2016 – ukazanie się komunikatu na stronie www.talent.edu.pl.
2. Wysłanie zgłoszenia drogą elektroniczną ( Rejestracja ) na stronie www.talent.edu.pl, wpłacenie zaliczki w wysokości 650zł lub pełnej wpłaty na konto bankowe:

Stowarzyszenie Talent
81-451 Gdynia Al.Zwycięstwa96/98
Numer konta: 16 1020 1853 0000 9302 0089 4253
Tytułem: 16Zakopane08 (+ imię i nazwisko uczestnika)

3. Do dnia 10.07.2016 r. wpłacenie pozostałej kwoty na konto Stowarzyszenia Talent
4. 03.08.2016 – początek obozu godz.18:00
5. wypełnioną i podpisaną kartę uczestnik dostarcza po przyjeździe do Kompleksu Michałówka lub przesyła pocztą oryginał do biura na 10 dni przed obozem.
Karta Uczestnika Obozu [ Pobierz – DOC ] [ Pobierz – PDF ]
6. Uczestnik dojeżdża na miejsce obozu na koszt własny bądź korzysta odpłatnie z autokaru organizatora (Rozkład jazdy)
7. Możliwość wypożyczenia komputera przez Stowarzyszenie Talent na czas trwania obozu – 100 zł
8.
13.08.2016 – zakończenie obozu godz. 09:00
9. Dodatkowe pytanie – grzegorz.urgacz@talent.edu.pl