IX OIG – podejmij wyzwanie!

Przypominamy, że od 17 listopada 2014 na platformie Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów zamieszczone zostały zadania I etapu zawodów indywidualnych IX edycji (https://zadania.oig.edu.pl). Na rozwiązania zadań czekamy do 15 grudnia 2014. Przesłanie rozwiązań odbywa się poprzez platformę i możliwe jest po zalogowaniu się i wejście do zakładki „Konkursy”, a następnie „IX OIG – Zawody indywidualne”.
Jeśli Twoja szkoła nie została jeszcze zarejestrowana do udziału w IX edycji Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów, to nadal jest to możliwe. Wystarczy przesłać formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.oig.edu.pl.
W dniu 3 grudnia 2014 w godzinach 8:00 – 9:15 w szkołach odbędzie się test wiedzy z zakresu informatyki. Natomiast 17 grudnia odbędą się, wyczekiwane przez wielu uczniów, zawody drużynowe.

Twoja praca, zaangażowanie i pomysły na rozwiązania zadań mogą zaowocować awansem do kolejnego etapu zawodów – na szczeblu wojewódzkim. Nie czekaj, podejmij wyzwanie IX OIG!