ZDOLNI Z POMORZA 2014/2015

Miasto Gdynia od października 2014 przystępuje do kontynuacji projektu ZDOLNI Z POMORZA przeznaczonego dla uczniów szczególnie uzdolnionych  z gimnazjów, liceów i techników. Celem projektu jest przygotowanie uczniów zdolnych do udziału w olimpiadach z przedmiotów ścisłych : matematyki, fizyki lub informatyki . Uczniowie zainteresowani udziałem w projekcie do 18.09.2014 zapisują się (rejestrują) pod podanym linkiem. Link do REJESTRACJI. O zakwalifikowaniu ucznia do projektu zadecydują wyniki egzaminu, który odbędzie się w drugiej połowie września. Informacje o egzaminie na poziomie gimnazjum na stronie: www.gim1gdy.gd.pl w zakładce Zdolni z Pomorza.
W projekcie mogą brać udział mieszkańcy Gdyni lub uczniowie szkół gdyńskich.

Z egzaminu zwolnieni są:

-uczestnicy projektu aktywnie uczestniczący w zajęciach w roku 2013/2014

-dla poziomu gimnazjum: laureaci i finaliści OIG i OMG

-dla poziomu ponadgimnazjalnego: laureaci i finaliści OF, OI i OM

Kontakt  z koordynatorami projektu:

-poziom gimnazjum:

mgr Dorota Brylska-Ziółtkowska, Gimnazjum nr 1 , ul.10.Lutego 26, tel.58 6203316

mail: dbrylska@wp.pl

-poziom ponadgimnazjalny:

mgr Ryszard Szubartowski, III LO, ul. Legionów 27 s.22  , mail: talent@talent.edu.pl,
tel.: 697 664605

Egzamin z matematyki na poziomie licealnym:
dnia 19.09.2014r. o godz.17:00 w III LO w Gdyni, ul. Legionów 27, w sali nr 7.
Prowadzący: P. Wojciech Tomalczyk

Proszę śledzić aktualne informacje na stronie talent.edu.pl oraz zadania.oig.edu.pl.