Obóz Informatyczny Sztutowo 2012

Zapraszamy na obóz wszystkich miłośników  informatyki i matematyki oraz uczniów przygotowujących się do Olimpiady Informatycznej oraz Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów. Zapewniamy przygotowanie na najwyższym poziomie nauczania. Zajęcia prowadzą laureaci Olimpiad i studenci pod opieką Ryszarda Szubartowskiego

Sztutowo woj.pomorskie

Miejscowość na obszarze Żuław Wiślanych, jest miejscowością letniskową położoną między Zatoką Gdańską , a Zalewem Wiślanym. Pomiędzy Sztutowem, a Kątami Rybackimi znajduje się rezerwat kormoranów czarnych. Walory przyrodnicze miasteczka nad wodami Zatoki Gdańskiej dopełniają piękne okolice, gdzie przybywa się po zdrowie, wypoczynek i naukę.

Miejsce pobytu:
Pensjonat „Baron”
82-110 Sztutowo ul. Obozowa11a
tel. 58 247-80-14
www.baron-pensjonat.pl
tel. , fax. 55 261-33-48

Dojazd do pensjonatu

Pensjonat „Baron” położony jest w nadmorskiej miejscowości Sztutowo na terenie Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. Obiekt położony jest w sąsiedztwie lasu oddalony 1800m od plaży. Oferujemy zakwaterowanie w komfortowych pokojach 2,3 osobowych, wszystkie wyposażone są w łazienki . Na terenie obiektu znajduje się  boisko do siatkówki plażowej. Obiekt posiada dwie klimatyzowane sale konferencyjne na 150 osób każda.

W ramach Obozu zapewniamy:

• całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
  • zakwaterowanie w pokojach 2 i 3-osobowych
  • opiekę wychowawczą i merytoryczną
  • zadania do rozwiązania na poziomie olimpijskim
  • wykłady , omówienie zadań, konsultacje naukowe
  • gry i zagadki logiczne
  • zajęcia sportowe i rekreację (wymagane: strój sportowy oraz obuwie na zmianę)
  • dostęp do sieci lokalnej – sieć bezprzewodowa (komputer przywozimy we własnym zakresie)

Możliwość wypożyczenia komputera przez Stowarzyszenie TALENT na czas trwania obozu – 50 złotych.

Całkowity koszt obozu 750 zł.

Aby obniżyć koszty obozu weź udział w Konkursie i uzyskaj bonus od 50zł do 500zł!!

Konkurs Przedobozowy

Uczestnik dojeżdża na miejsce obozu na koszt własny.

1. 15.02.2012 – Ukazanie się komunikatu na stronie www.talent.edu.pl
  2. Wysłanie zgłoszenia drogą elektroniczną ( Rejestracja ) na stronie www.talent.edu.pl i wpłacenia 750zł lub zaliczki w wysokości 400zł na konto bankowe:
    Stowarzyszenie TALENT
    81-116 Gdynia ul. Bosmańska 28A/1
    Tytułem: 12Infomat03
  3. Do dnia 10.03.2012 r. wpłacenie pozostałej kwoty na konto Stowarzyszenia TALENT
  4. 18.03.2012 – Początek Obozu g.18.00
  5. Wypełnioną i podpisaną kartę uczestnik dostarcza po przyjeździe do Pensjonatu Baron w Sztutowie
  6. 24.03.2012 – Zakończenie Obozu Informatycznego. g. 9.00

Informacje Dodatkowe.
1.    Karta Uczestnika Obozu Informatycznego [ Pobierz – PDF ]
2.    Kierownik Obozu Informatycznego mgr Grzegorz Urgacz kom. 695 282 488  grzegorz.urgacz@talent.edu.pl  – organizacja i ubezpieczenia.
3.    Zastępca Kierownika Obozu Informatycznego mgr Natalia Kur natalia.kur@talent.edu.pl.

Rejestracja użytkownika NIE JEST rejestracją na obóz.