Programuj u siebie

Zapraszamy do wzięcia udziału w programistycznych konkursach lokalnych i ogólnopolskich.
Terminy najbliższych konkursów lokalnych dostępne są już na forum internetowym projektu.

Konkurs ogólnopolski składał się z dwóch rund:

  • runda I:     01.04.2017 r od godziny 9:15 do 12:00
  • runda II:   22.04.2017 r od godziny 9:15 do 12:00

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu ogólnopolskiego. Najwyższe wyniki osiągnęli:

  • w kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych
miejsce imię i nazwisko szkoła suma punktów
1 Bartosz Adamczyk Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni 620
2 Kamil Mojsa Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie 600
2 Daniel Urbanowicz Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni 600
4 Krzysztof Buczyński Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie 550
4 Tomasz Dyśko Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie 550
6 Patryk Perkiewicz Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni 530

 

  • w kategorii uczniów szkół gimnazjalnych
miejsce imię i nazwisko szkoła suma punktów
1 Mateusz Piętka Gimnazjum im. marszałka J. Piłsudskiego w Psarach 500
2 Kacper Kochniarczyk Gimnazjum im. marszałka J. Piłsudskiego w Psarach 410
3 Marek Mianowski Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie 400
4 Wiktor Godlewski Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Gołdapi 300
5 Krzysztof Nowak Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie 300
6 Sebastian Misztal Gimnazjum im. generała K. Tańskiego w Chmielniku 300

 

Projekt „Programuj u siebie” jest finansowany ze środków Fundacji PZU w ramach konkursu „Z PZU po lekcjach”.

Jesteś uczniem gimnazjum bądź liceum i marzysz o byciu programistą?

Mieszkasz w jednej z miejscowości, w której będzie realizowany nasz projekt?

Weź udział w spotkaniu informacyjnym. Może to właśnie Ty będziesz miał okazję brać udział w zajęciach organizowanych w ramach projektu.
„Programuj u siebie” został przygotowany właśnie dla Ciebie !

Będziesz miał także okazję sprawdzić się w wielu konkursach organizowanych w ramach projektu i wygrać ciekawe nagrody.

Zajęcia będą prowadzone od października 2016r. do czerwca 2017r.

Nie czekaj, zgłoś się do nauczyciela prowadzącego ośrodek.

Poniżej lista placówek edukacyjnych oraz nauczycieli prowadzących zajęcia :

lp imię i nazwisko lokalizacja telefon mail spotkanie informacyjne
1 Sławomir Szymański Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie 603-553-816 slawomi@onet.eu  29.09.2016 r., godz. 16:00, sala 21 C
2 Katarzyna Nawrot Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Psarach 501-618-528 kasianw@op.pl  23.09.2016 r., godz. 16:00, sala gimnastyczna
3 Karolina Antkowiak Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli 608-081-857 antkowiak.karolina@gmail.com  29.09.2016 r., godz 9:00, sala 24
4 Przemysław Dyśko  II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie
668-165-726
dysko@konto.pl
20.09.2016 r., godz 8:50, Gimnazjum nr 1 we Włodawie
5 Grzegorz Ordan Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni 600-181-946 grzegorz.ordan@zspwrzesnia.pl  28.09.2016 r., godz 17:00, sala 108
6 Joanna Pszonak Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie 602-265-620 joanna.pszonak@gmail.com  28.09.2016 r., godz 14:15, sala 333
7 Danuta Stanek Gimnazjum im. gen. Kazimierza Tańskiego w Chmielniku 600-724-325 danutastanek@gmail.com  21.09.2016 r., godz. 18:00, sala 207
8 Mariusz Strecha Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Gołdapi 602-285-154 strecha.mariusz@gmail.com  30.09.2016r., godz. 16:00, pracownia 304