Obóz Informatyczny Puck 2012

Zapraszamy na obóz wszystkich miłośników  informatyki i matematyki oraz uczniów przygotowujących się do Olimpiady Informatycznej oraz Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów.  Zapewniamy przygotowanie na najwyższym  poziomie  nauczania. Zajęcia prowadzą laureaci Olimpiad i studenci pod opieką Ryszarda Szubartowskiego.

PUCK woj.pomorskie

Miasto  na Kaszubach u ujścia Płutnicy . Walory kulturowe, przyrodnicze i turystyczne kaszubskiego miasteczka nad wodami Zatoki Puckiej dopełniają piękne okolice, gdzie  przybywa się po zdrowie, wypoczynek i naukę.

Miejsce pobytu:
Ośrodek Szkoleniowo – Sportowy „Delfin”
84-100 Puck, ul. Lipowa 3
tel. 58 673-22-10
www.ossdelfin.pl
tel. , fax. 58 673-16-63

Ośrodek Szkoleniowo – Sportowy „Delfin” w Pucku położony jest w atrakcyjnej części miasta w strefie ochronnej krajobrazu zabytkowego, w bezpośrednim sąsiedztwie portu jachtowego oraz kompleksu sportowego z halą sportowa, kręgielnią, strzelnicą oraz stadionem lekkoatletycznym i boiskiem piłkarskim. Od 1993 r jest własnością Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej w Warszawie.  Pięknie skomponowana bryła obiektu wtopiona w otaczający starodrzew oraz estetycznie i funkcjonalnie wykończone wnętrza stanowią atrakcyjną bazę noclegową, gastronomiczną i szkoleniowo – konferencyjną. Pracownicy Ośrodka dokładają wszelkich starań, aby oferowane usługi w pełni zaspokajały oczekiwania naszych gości.

W ramach Obozu Informatycznego zapewniamy:

• całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
  • zakwaterowanie w pokojach 3-osobowych
  • opiekę wychowawczą i merytoryczną
  • zadania do rozwiązania na poziomie olimpijskim
  • wykłady , omówienie  zadań, konsultacje naukowe
  • gry i zagadki logiczne
  • zajęcia sportowe i rekreację (wymagane: strój sportowy oraz obuwie na zmianę)
  • dostęp do sieci lokalnej – sieć bezprzewodowa (komputer przywozimy we własnym zakresie)

Możliwość wypożyczenia komputera przez Stowarzyszenie TALENT na czas trwania obozu – 50 złotych.

Całkowity koszt obozu  750 zł.

Uczestnik dojeżdża na miejsce obozu na koszt własny.

1. 14.12.2011 – Ukazanie się komunikatu na stronie www.talent.edu.pl
  2. Wysłanie zgłoszenia drogą elektroniczną ( Rejestracja ) na stronie www.talent.edu.pl i wpłacenia 750zł  lub zaliczki w wysokości 400zł na konto bankowe:
    Stowarzyszenie TALENT
    81-116 Gdynia ul. Bosmańska 28A/1
    Numer konta:
    Tytułem: 12Delfin01
  3. Do dnia 14.01.2012 r. wpłacenie pozostałej kwoty na konto Stowarzyszenia TALENT
  4. 29.01.2012 – Początek Obozu Informatycznego g.18.00
  5. Wypełnioną i podpisaną kartę uczestnik dostarcza po przyjeździe do Ośrodka Szkoleniowo – Sportowego „Delfin” na Obóz Informatyczny.
  6. 04.02.2012 – Zakończenie Obozu Informatycznego. g. 9.00

Informacje Dodatkowe.
1.    Karta Uczestnika Obozu Informatycznego [ Pobierz – PDF ]
2.    Kierownik Obozu Informatycznego mgr Natalia Kur kom. 667 738 599  psycholog@talent.edu.pl – organizacja i ubezpieczenia.

Rejestracja użytkownika NIE JEST rejestracją na obóz.