Wybór koszulki projektowej, zwrot kosztów przejazdu

Koszulki
Uprzejmie proszę osoby, które zakwalifikowały się na obóz naukowy 22-27.09 w ramach projektu o dokonaniu wyboru koszulki – kolor i rozmiar przez poniższy formularz.  LINK
Na informację czekamy do 16.09.2019 do godziny 16:00. Po tym czasie, osobom które nie złożyły zamówienia dostarczymy koszulki w kolorze białym bez gwarancji dobrego rozmiaru.
Dziękuję

 

Zwrot kosztów dojazdu/powrotu
Informujemy, że w ramach projektu jest przewidziany zwrot kosztów przejazdu z miejsca zamieszkania do Władysławowa oraz powrót. Maksymalna kwota zwrotu dla jednej osoby to 120 zł.
Druk do wypełnienia na podstawie, którego dokonamy zwrotu kosztów przejazdu będzie dostępny podczas obozu.
Dokument wypełniamy (można elektronicznie) po powrocie do domu, należy go podpisać oraz dołączyć do niego oryginały biletów.
Komplet należy wysłać na adres Stowarzyszenia Talent. Adres na www.talent.edu.pl w zakładce kontakt.
Dokumenty należy przesłać do 18 października 2019. Po tym terminie zwrot nie będzie dokonany.

 

UWAGA
Osoby, które będą korzystały z przejazdu autokarem na trasie Gdynia – Władysławowo – Gdynia (w obie strony ) i nie poniosą innych wydatków nie składają oświadczenia. W oświadczeniu wskazują tylko inne wydatki.

 

Osoby, które będą korzystały tylko z jednego z dwóch przejazdów, czyli Gdynia-Władysławowo lub Władysławowo-Gdynia nie uwzględniają tego faktu w oświadczeniu. W oświadczeniu wskazują tylko inne wydatki.

 

W razie innych pytań proszę o kontakt mailowy lub o podejście do koordynatora projektu w czasie obozu.