Obóz informatyczny Krościenko 2011 – 18 – 29.07.2011 r.

Obóz Informatyczny  „Krościenko2011” odbędzie się w dniach 18 – 29.07.2011. Zapraszamy wszystkich  miłośników  informatyki i matematyki oraz uczniów przygotowujących się do Olimpiad oraz Konkursów Informatycznych.

Krościenko nad Dunajcem

Położone jest w malowniczej kotlinie górskiej na wysokości ok. 420-500 m.n.p.m pomiędzy pasmami gór: Pienin, Gorców i Beskidu Sądeckiego u brzegu rzeki Dunajec i potoku Krośniczanka.
To dogodne położenie wyznacza miejscowości rolę bazy wypadowej dla turystów zwiedzających otaczające pasma górskie, szczególnie Pieniny, w czasie 1- dniowych wycieczek. Pobliskie tereny zaliczane są do najciekawszych i najpiękniejszych zakątków Polski. Osobliwością krajobrazową na skalę międzynarodową  jest przełom Dunajca. W sposób niepowtarzalny łączą się tutaj elementy przyrodnicze, kulturowe oraz ślady ciekawej historii.

Miejsce pobytu:
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „TRZY KORONY”
Przedsiębiorstwo Usług Hotelarskich i Turystycznych w Krakowie
34-450, Krościenko nad Dunajcem
ul. Źródlana 3
tel.: 0-18-262 31 01
www: www.kroscienko.pl/trzykorony/

Zakwaterowanie: Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy „TRZY KORONY”
Ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy „TRZY KORONY” leży na południowych stokach Beskidu Sądeckiego Posiada pokoje  2, 3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, w ilości 70 miejsc z satelitarną telewizją kablową.
Dostęp do bezpłatnego internetu bezprzewodowego w budynku  ośrodka. Wszystkim gościom oferuje smaczną domową kuchnię. Ośrodek dysponuje dwoma salami konferencyjnymi, jedna z nich z pełną klimatyzacją. Sale konferencyjne wyposażone są w rzutnik multimedialny, nagłośnienie, ekran i tablice do wizualizacji materiałów stanowiących treść prezentacji. Dostępna również sala do gier zręcznościowych  oraz boiska do piłki nożnej i siatkówki.

W ramach Obozu Informatycznego zapewniamy:

• całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad dwudaniowy z deserem, kolacja),
  • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych,

• opiekę wychowawczą i merytoryczną oraz psychologa,
  • ubezpieczenie NNW,
  • całodobową opiekę medyczną,
  • organizację zajęć w ramach zaplanowanego programu edukacyjnego (zadania,informatyczne, matematyczne, fizyczne  do rozwiązania  i omówienie tych zadań na poziomie olimpijskim),
  • organizację gier i zagadek logicznych,
  • zajęcia sportowe i rekreację na obiektach ośrodka ( wymagane: strój sportowy ),
  • wycieczki piesze po górach  ( m.in.Trzy Korony, Sokolica, Przehyba, Lubań),
  • dostęp do sieci lokalnej – sieć bezprzewodowa ( komputer we własnym zakresie ),
  • pamiątkowe koszulki dla każdego uczestnika obozu,
  • konkursy z nagrodami.

Możliwość wypożyczenia komputera przez Stowarzyszenie TALENT na czas trwania obozu – 150 złotych.

Całkowity koszt obozu 1540 zł.

Uczestnik dojeżdża na miejsce obozu na koszt własny.

1. 06.04.2011 – Ukazanie się komunikatu na stronie www.talent.edu.pl
  2. Wysłanie zgłoszenia drogą elektroniczną ( Rejestracja ) na stronie www.obozy.talent.edu.pl i wpłacenia 1540 zł na konto bankowe:
    Stowarzyszenie TALENT
    81-116 Gdynia ul. Bosmańska 28A/1

Tytułem: Krościenko2011 + imię i nazwisko uczestnika
    lub rezerwacja: wpłacenie 540zł.
  3. Po rezerwacji wpłacenie 1000 zł na konto bankowe Stowarzyszenia TALENT do dnia 30.06.2011 roku.
  4. 18.07.2011 – Początek Obozu Informatycznego g.18.00
    • Wypełnioną i podpisaną kartę uczestnik dostarcza po przyjeździe do Ośrodka Wypoczynkowego „Trzy Korony” na Obóz Informatyczny.
  5. 29.07.2011 – Wyjazd uczestników po śniadaniu.

Informacje Dodatkowe:

1. Karta Uczestnika Obozu Informatycznego [ Pobierz – DOC ] [ Pobierz – PDF ]
  2. Kierownik Obozu Informatycznego
    mgr Grzegorz Urgacz
    kom.: 695 282 488
    e-mail: grzegorz.urgacz@talent.edu.pl – organizacja i ubezpieczenia.

Image Image

Rejestracja użytkownika NIE JEST rejestracją na obóz.

Dodatkowo – zaloguj się w systemie i wybierz obóz.