Obóz Informatyczny – Milówka K.Żywca 16-26.07.2015

NAUKOWE 2015

Termin:
16.07-26.07.2015

Uczestnicy: uczniowie gimnazjum i liceum

Zapraszamy do Milówki koło Żywca wszystkich miłośników informatyki chcących aktywnie i naukowo spędzić wakacje. Bogaty program pobytu to niewątpliwie duży atut naszych wyjazdów. Łączymy edukację z rekreacją. Dbamy o bezpieczeństwo, integrację uczestników, a także aktywnie i dobrze wykorzystany czas podczas pobytu w górach. Z nami nie będziecie się nudzić.

ZAKWATEROWANIE – U KUBICÓW

Obiekt zlokalizowany na północnym stoku góry Sybirki (637m n.p.m.), oferuje piękne widoki na pasmo Baraniej Góry i Masyw Pilska, co w połączeniu ze wspaniałym klimatem oraz bliskością lasu i rzeki stwarza doskonałe warunki do wypoczynku, także do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej a w zimie narciarstwa. Ośrodek dysponuje pokojami 2, 3 oraz 4 osobowych, wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV-SAT. W ośrodku znajduje się w pełni wyposażona sala konferencyjna z obsługą multimedialną (projektor, laptop, amplituner z nagłośnieniem 5.1, mikrofon bezprzewodowy i ekran). Dodatkowo goście mogą skorzystać z: zadaszonej góralskiej wiaty z paleniskiem, grilla, darmowego parkingu, mini boiska do koszykówki, mini placu zabaw, boiska do siatkówki, mini boiska do piłki nożnej, stołu do tenisa.
„U KUBICÓW”
ul. Szare 23,
34-360 Milówka
www.ukubicow.pl

NASZA KADRA

Jan Kanty Milczek

Absolwent III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni. Od 2011 roku student Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku informatyka. Członek jury i autor zadań Olimpiad Informatycznych oraz Potyczek Algorytmicznych.
Najważniejsze osiągnięcia:

• 2009 Finalista Olimpiady Informatycznej
  • 2010 Laureat I miejsca Olimpiady Informatycznej
  • 2010 Srebrny medalista Centralnoeuropejskiej Olimpiady Informatycznej
  • 2010 Srebrny medalista Międzynarodowej Olimpiady Informatycznej
  • 2011 Laureat I miejsca Olimpiady Informatycznej
  • 2011 Złoty medalista Centralnoeuropejskiej Olimpiady Informatycznej
  • 2011 Złoty medalista Międzynarodowej Olimpiady Informatycznej

Błażej Magnowski

Absolwent III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni. Studiuje na Uniwersytecie Warszawskim na I roku na wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Jednoczesnych Studiach Informatycznych i Matematycznych. Lubi jeździć na nartach, grać w tenisa ziemnego i stołowego, a także w brydża oraz piłkę nożną. Jego pasą są podróże i wycieczki piesze w góry. W wolnym czasie czyta fantastykę.
Najważniejsze osiągnięcia:

• Tytuł finalisty IV Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów
  • Tytuł finalisty XVIII Olimpiady Informatycznej
  • Tytuł laureata III miejsca XIX Olimpiady Informatycznej
  • Tytuł laureata I miejsca XX Olimpiady Informatycznej (Zwycięzca)
  • Tytuł finalisty LXIV Olimpiady Matematycznej
  • Złoty medal podczas XIX Bałtyckiej Olimpiady Informatycznej
  • I miejsce w XI Podlaskim Turnieju w Programowaniu Zespołowym
  • II Miejsce w VII Mistrzostwach Wielkopolski w Programowaniu Zespołowym

PROGRAM POBYTU

Zajęcia edukacyjne (informatyka)

Rozwijanie pasji naukowych z dziedziny informatyki to główny cel naszych obozów. Precyzyjnie ułożony program łączy w sobie zabawę i edukację. Pierwszy etap to rozwiązywanie zadań informatycznych, po nich następują omówienia oraz wykłady merytoryczne z konsultacjami. Uzupełnieniem są konkursy, gry i zagadki logiczne. Nasza kadra to najlepsi nauczyciele informatyki w Polsce.

Trekking górski

Milówka to malowniczo położona miejscowość nad rzeką Sołą w południowo – zachodniej części Beskidu Żywieckiego. Milówka jest świetną bazą wypadową w góry i to zarówno Beskidu Śląskiego jak i Żywieckiego. Można wybrać się na Baranią Górę, Halę Boraczą, czy Prusów. Będzie to okazja do zdobycia Górskiej Odznaki Turystycznej. Każdy z uczestników otrzyma książeczkę GOT i po weryfikacji będzie mógł odebrać odznakę turystyki górskiej.

Sport i rekreacja

Ważnym uzupełnieniem wypoczynku są zajęcia rekreacyjne. Infrastruktura Ośrodka „U Kubiców” umożliwia przeprowadzenie zajęć sportowych. To ważny aspekt każdego wyjazdu. Stawiamy na integrację, pozytywną rywalizację oraz dobrą zabawę.

CENA: 1 650 ZŁ

CENA ZAWIERA
całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 –osobowych (10 noclegów)
opiekę wychowawczą i merytoryczną
całodobową opiekę medyczną
zajęcia w ramach programu edukacyjnego
wycieczki piesze w góry
zwiedzanie Żywca i Międzybrodzia Żywieckiego
zajęcia sportowe
dostęp do lokalnej sieci bezprzewodowej
ubezpieczenie NNW

WAŻNE INFORMACJE

1. 12.06.2015 – ukazanie się komunikatu na stronie www.talent.edu.pl.
2. Wysłanie zgłoszenia drogą elektroniczną ( Rejestracja ) na stronie www.talent.edu.pl, wpłacenie zaliczki w wysokości 650zł lub pełnej wpłaty na konto bankowe:

Stowarzyszenie Talent
81-451 Gdynia Al.Zwycięstwa96/98
Tytułem: 15Milowka07 (+ imię i nazwisko uczestnika)

3. Do dnia 10.07.2015 r. wpłacenie pozostałej kwoty na konto Stowarzyszenia Talent
4. 16.07.2015 – początek obozu  godz.18:00
5. wypełnioną i podpisaną kartę uczestnik dostarcza po przyjeździe do Kompleksu Michałówka lub przesyła pocztą oryginał do biura na 10 dni przed obozem. Karta Uczestnika Obozu [ Pobierz – DOC ] [ Pobierz – PDF ]
6. Uczestnik dojeżdża na miejsce obozu na koszt własny bądź korzysta odpłatnie z autokaru organizatora (Rozkład jazdy)
7. Możliwość wypożyczenia komputera przez Stowarzyszenie Talent na czas trwania obozu – 100 zł
8.
26.07.2015 – zakończenie obozu godz. 09:00