Obóz Informatyczny Sztutowo 2014

Termin: 18.05-23.05.2014

Zapraszamy na obóz wszystkich początkujących miłośników informatyki i matematyki, uczniów przygotowujących się do Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów oraz Olimpiady Informatycznej. Zapewniamy przygotowanie na najwyższym poziomie nauczania. Zajęcia prowadzą laureaci Olimpiad i studenci UW i PG pod opieką Ryszarda Szubartowskiego.

Sztutowo woj.pomorskie

Miejscowość na obszarze Żuław Wiślanych, jest miejscowością letniskową położoną między Zatoką Gdańską , a Zalewem Wiślanym. Pomiędzy Sztutowem, a Kątami Rybackimi znajduje się rezerwat kormoranów czarnych. Walory przyrodnicze miasteczka nad wodami Zatoki Gdańskiej dopełniają piękne okolice, gdzie przybywa się po zdrowie, wypoczynek i naukę.

Miejsce pobytu:
Pensjonat „Baron”
82-110 Sztutowo ul. Obozowa11a
tel. 58 247-80-14
tel.: fax. 55 261-33-48
www.baron-pensjonat.pl

Pensjonat „Baron” położony jest w nadmorskiej miejscowości Sztutowo na terenie Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. Obiekt położony jest w sąsiedztwie lasu oddalony 1800m od plaży. Oferujemy zakwaterowanie w komfortowych pokojach 2-3 osobowych, wszystkie wyposażone w łazienki. Na terenie obiektu znajdują się dwa baseny (zewnętrzny i kryty z hydromasażami), boisko do siatkówki plażowej, obiekt posiada dwie klimatyzowane sale konferencyjne na 150 osób każda.

NASZA KADRA

Jan Kanty Milczek

Absolwent III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni. Od 2011 roku student Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku informatyka. Członek jury i autor zadań Olimpiad Informatycznych oraz Potyczek Algorytmicznych.
Najważniejsze osiągnięcia:

• 2009 Finalista Olimpiady Informatycznej
  • 2010 Laureat I miejsca Olimpiady Informatycznej
  • 2010 Srebrny medalista Centralnoeuropejskiej Olimpiady Informatycznej
  • 2010 Srebrny medalista Międzynarodowej Olimpiady Informatycznej
  • 2011 Laureat I miejsca Olimpiady Informatycznej
  • 2011 Złoty medalista Centralnoeuropejskiej Olimpiady Informatycznej
  • 2011 Złoty medalista Międzynarodowej Olimpiady Informatycznej

Błażej Magnowski

Absolwent III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni. Studiuje na Uniwersytecie Warszawskim na I roku na wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Jednoczesnych Studiach Informatycznych i Matematycznych. Lubi jeździć na nartach, grać w tenisa ziemnego i stołowego, a także w brydża oraz piłkę nożną. Jego pasą są podróże i wycieczki piesze w góry. W  wolnym czasie czyta fantastykę.
Najważniejsze osiągnięcia:

• Tytuł finalisty IV Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów
  • Tytuł finalisty XVIII Olimpiady Informatycznej
  • Tytuł laureata III miejsca XIX Olimpiady Informatycznej
  • Tytuł laureata I miejsca XX Olimpiady Informatycznej (Zwycięzca)
  • Tytuł finalisty LXIV Olimpiady Matematycznej
  • Złoty medal podczas XIX Bałtyckiej Olimpiady Informatycznej
  • I miejsce w XI Podlaskim Turnieju w Programowaniu Zespołowym
  • II Miejsce w VII Mistrzostwach Wielkopolski w Programowaniu Zespołowym

W ramach obozu zapewniamy:

• całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
  • zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych
  • opiekę wychowawczą i merytoryczną
  • zadania do rozwiązania na trzech poziomach nauczania
  • wykłady, omówienie zadań, konsultacje naukowe
  • gry i zagadki logiczne, konkursy
  • nagrody dla najlepszych uczestników
  • zajęcia sportowe, turnieje i rekreację (wymagane: strój sportowy)
  • dostęp do sieci lokalnej – sieć bezprzewodowa (komputer przywozimy we własnym zakresie)
  • Możliwość wypożyczenia komputera przez INTRTALENT Sp. z o.o. na czas trwania obozu – 50 złotych.

Koszt obozu 690 zł.

Uczestnik dojeżdża na miejsce obozu na koszt własny.

1. 17.02.2014 – Ukazanie się komunikatu na stronie www.intertalent.pl
  2. Wysłanie zgłoszenia drogą elektroniczną ( Rejestracja ) na stronie www.intertalent.pl wpłacenia 690zł  lub zaliczki w wysokości 400zł na konto bankowe:
    Intertalent Sp zoo
    81-451 Gdynia Al.Zwycięstwa96/98
    Tytułem: 14Sztutowo05 (+ imię i nazwisko uczestnika)
  3. Do dnia 05.05.2014 r. wpłacenie pozostałej kwoty .
  4. 18.05.2014 – Początek Obozu  g.18.00
  5. Wypełnioną i podpisaną kartę uczestnik dostarcza po przyjeździe do  Pensjonatu Baron w Sztutowie
  6. 23.05.2014 – Zakończenie Obozu Informatycznego. g. 9.00

Informacje Dodatkowe: