Łowcy Informatycznych Talentów

Stowarzyszenie Talent realizuje kolejny projekt na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej „Łowcy Informatycznych Talentów”. Jeśli chcesz rozwijać swoje pasje informatyczne i matematyczne – nie czekaj! Wypełnij formularz i zgłoś się na obóz informatyczno-matematyczny, który odbędzie się w Milówce w dniach 22.09-28.09.2013 r. Udział w obozie jest w pełni sfinansowany ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach zadania „Program pomocy uczniom wybitnie uzdolnionym”. Uczestnicy ponoszą jedynie koszty dojazdu na miejsce obozu. Proces rekrutacji obejmuje nabór do:

• grupy olimpijskiej

Zajęcia dla osób przygotowujących się do Olimpiady Informatycznej, Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów, Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów i innych konkursów. Zajęcia informatyczne poprowadzą laureaci olimpiad i studenci pod opieką mgr inż. Ryszarda Szubartowskiego.

• grupy Baltie

Zajęcia dla uczniów uczestniczących w Baltie i przygotowujących się do udziału w międzynarodowym konkursie Creative Baltie 2013 (Brno, Czechy). Zajęcia poprowadzi Pan Bohumir Soukup – programista, autor pakietu programów Baltie.

W czasie obozu przeprowadzony zostanie również konkurs talentów. Zachęcamy wszystkich do zabrania niezbędnych akcesoriów i sprzętów (np. instrumentów muzycznych, sprzętów sportowych, rekwizytów aktorskich, prac graficznych). Będziecie mogli zaprezentować swoje umiejętności, nie tylko naukowe 🙂

Organizatorzy zapewniają:

• całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad dwudaniowy, kolacja)
  • zakwaterowanie w pokojach 3 i 4, 5 osobowych
  • opiekę wychowawczą i merytoryczną oraz psychologa
  • ubezpieczenie NNW
  • całodobową opiekę medyczną
  • organizację zajęć w ramach zaplanowanego programu edukacyjnego:
      • zadania informatyczne, matematyczne
      • omówienia zadań
      • konkursy, w tym konkurs talentów
  • zajęcia sportowe i rekreację na obiektach ośrodka (wymagane: strój sportowy)
  • dostęp do sieci lokalnej – sieć bezprzewodowa (komputery przywozimy we własny zakresie; istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu od Organizatora)

Zgłoś się na obóz wypełniając formularz dostępny na stronie: https://zadania.oig.edu.pl/OIG/camps. Na zgłoszenia czekamy do 15.09.2013 r. do godziny 23:55.

Uczestnik pokrywa koszty dojazdu na obóz we własnym zakresie. Istnieje możliwość skorzystania z organizowanego autokaru za dodatkową opłatą, szczegóły i rozkład jazdy poniżej.

1. Po opublikowaniu listy zakwalifikowanych, która ukaże się 16.09.2013r. na stronie www.talent.edu.pl, osoby na niej umieszczone zostają automatycznie zapisane na obóz.
  2. W przypadku rezygnacji z udziału w obozie należy powiadomić Organizatora w jak najszybszym czasie telefonicznie lub mailowo (natalia.kur@talent.edu.pl, 58698-21-60)
  3. 22.09.2013 – Początek Obozu g.18.00
  4. Wypełnioną i podpisaną kartę uczestnik dostarcza po przyjeździe do Ośrodka
  5. 28.09.2013 – Zakończenie Obozu Informatycznego. g. 9.00