Obóz informatyczny 13Sztutowo05

Zapraszamy na obóz wszystkich początkujących miłośników informatyki i matematyki, uczniów przygotowujących się do Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów oraz Olimpiady Informatycznej.  Zapewniamy przygotowanie na najwyższym  poziomie  nauczania. Zajęcia prowadzą laureaci Olimpiad i studenci UW i PG pod opieką Ryszarda Szubartowskiego.

Sztutowo  woj.pomorskie

Miejscowość  na obszarze  Żuław Wiślanych, jest miejscowością letniskową położoną między Zatoką Gdańską , a Zalewem Wiślanym. Pomiędzy Sztutowem, a Kątami Rybackimi znajduje się rezerwat kormoranów czarnych. Walory  przyrodnicze miasteczka nad wodami Zatoki Gdańskiej dopełniają piękne okolice, gdzie  przybywa się po zdrowie, wypoczynek i naukę.

Miejsce pobytu:
Pensjonat „Baron”
82-110 Sztutowo ul. Obozowa11a
tel. 58 247-80-14
tel. , fax. 55 261-33-48
www.baron-pensjonat.pl

Pensjonat „Baron” położony jest w nadmorskiej miejscowości Sztutowo na terenie Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. Obiekt położony jest w sąsiedztwie lasu oddalony 1800m od plaży. Oferujemy zakwaterowanie w komfortowych pokojach 2-3 osobowych, wszystkie wyposażone w łazienki. Na terenie obiektu znajdują się dwa baseny (zewnętrzny i kryty z hydromasażami), boisko do siatkówki plażowej, obiekt  posiada  dwie klimatyzowane sale konferencyjne na 150 osób każda.

W ramach obozu  zapewniamy:

• całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
  • zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych
  • opiekę wychowawczą i merytoryczną
  • zadania do rozwiązania na trzech poziomach nauczania
  • wykłady, omówienie  zadań, konsultacje naukowe
  • gry i zagadki logiczne, konkursy
  • nagrody dla najlepszych uczestników
  • zajęcia sportowe, turnieje  i rekreację (wymagane: strój sportowy)
  • dostęp do sieci lokalnej – sieć bezprzewodowa (komputer przywozimy we własnym zakresie)

Koszt obozu  750 zł

1. 08.03.2013 – Ukazanie się komunikatu na stronie www.talent.edu.pl
  2. Wysłanie zgłoszenia drogą elektroniczną ( Rejestracja ) na stronie www.talent.edu.pl i wpłacenia 750zł  lub zaliczki w wysokości 400zł na konto bankowe:
    Intertalent Sp. z o.o.
    81-451 Gdynia Al.Zwycięstwa96/98
    Tytułem: 13Sztutowo05 (+ imię i nazwisko uczestnika)
  3. Do dnia 08.05.2013 r. wpłacenie pozostałej kwoty na konto Intertalent Sp. z o.o.
  4. 18.05.2013 – Początek Obozu  g.18.00
  5. Wypełnioną i podpisaną kartę uczestnik dostarcza po przyjeździe do  Pensjonatu Baron w Sztutowie
  6. 24.05.2013 – Zakończenie Obozu Informatycznego. g. 9.00

Informacje Dodatkowe:
1. Karta Uczestnika Obozu Informatycznego [ Pobierz – DOC ] [ Pobierz – PDF ]
2. Rozkład jazdy [ Pobierz – DOC ] [ Pobierz – PDF ]
3. Kierownik Obozu Informatycznego mgr Natalia Kur natalia.kur@talent.edu.pl
4. Możliwość wypożyczenia komputera przez Intertalent Sp. z o.o. na czas trwania obozu – 50 złotych. Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć.