Obóz informatyczno-matematyczny 13Orle02

Zapraszamy na obóz naukowy wszystkich miłośników informatyki i matematyki przygotowujących się do XX Olimpiady Informatycznej i VII Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów oraz innych konkursów.
Zapewniamy przygotowanie na różnych poziomach nauczania, ciekawe zadania, zagadki logiczne, wykłady i omówienia.
Zajęcia prowadzą laureaci olimpiad, studenci Uniwersytetu Warszawskiego i Politechniki Gdańskiej pod opieką

mgr inż. Ryszarda Szubartowskiego

Termin 03.02-09.02.2013r.

Gdańsk-Wyspa Sobieszewska woj.pomorskie

Pod względem wielkości jest trzecią największą wyspą polskiego pobrzeża Bałtyku. Jest dzielnicą Gdańska położona w ujściu Wisły. W najszerszym miejscu wyspa ma ok. 10 km szerokości równoleżnikowej, a w najdłuższym miejscu ok. 6 km długości południkowej. Południe wyspy jest równinne i bezleśne. Północ porasta Las Mierzei z wydmami w pasie nadmorskim. Najwyższym wzniesieniem jest Góra Mew o wysokości 32 m n.p.m. Na terenie Wyspy panuje łagodny mikroklimat

Na terenie Wyspy Sobieszewskiej można spotkać ponad 300 gatunków ptaków, które zatrzymują się tam w swoich migracjach. Powstały tutaj dwa rezerwaty ornitologiczne:

• Rezerwat przyrody Ptasi Raj
  • Rezerwat przyrody Mewia Łacha

Na terenie rezerwatu Ptasi Raj funkcjonuje ścieżka przyrodniczo-dydaktyczna. Na wyspie występują także rzadkie gatunki roślin, jak storczyk kruszczyk rdzawoczerwony i mikołajek nadmorski. Wyspa Sobieszewska posiada status „wyspy ekologicznej„.

Miejsce pobytu:
Hotel „Orle”
80-680 Gdańsk -Sobieszewo ul. Lazurowa 8
tel.58 308-07-65 fax: 58 308-07-97
www.orle.com.pl

Hotel Orle, Centrum Konferencyjne znajduje się 15 km od centrum Gdańska w pobliżu trasy E-7 (20 min. jazdy samochodem lub dogodny dojazd autobusem komunikacji miejskiej, linii nr 112). Hotel położony jest w sosnowym lesie, w odległości zaledwie 100 m od piaszczystej plaży. Okolice i położenie gwarantują znakomite warunki do nauki i wypoczynku.

Oferujemy zakwaterowanie w wygodnych, nowoczesnych pokojach 4 lub 5 osobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki oraz wyposażone są w TV, radio oraz telefon. Wszystkie pokoje objęte są zasięgiem bezprzewodowego internetu. Nasi goście mają do dyspozycji: kawiarnię, 12 sal konferencyjnych, salę fitness, wypożyczalnię rowerów (20 do dyspozycji uczestników), boiska sportowe – siatkówka, koszykówka, piłka nożna.

W ramach Obozu zapewniamy:

• całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
  • zakwaterowanie w pokojach 4 osobowych lub 5 osobowych
  • opiekę wychowawczą i merytoryczną
  • zadania do rozwiązania na poziomie olimpijskim
  • wykłady, omówienie zadań, konsultacje naukowe
  • gry i zagadki logiczne
  • zajęcia sportowe i rekreację (m.in. wycieczki rowerowe,)
  • dostęp do sieci lokalnej – sieć bezprzewodowa (komputer przywozimy we własnym zakresie)

Możliwość wypożyczenia komputera przez Stowarzyszenie TALENT na czas trwania obozu – 50 złotych.

Całkowity koszt obozu 750 zł.

Uczestnik dojeżdża na miejsce obozu na koszt własny.

1. 17.12.2012 – Ukazanie się komunikatu na stronie www.talent.edu.pl
  2. Wysłanie zgłoszenia drogą elektroniczną (Rejestracja) na stronie www.talent.edu.pl i wpłacenia 750zł lub zaliczki w wysokości 400zł na konto bankowe:
    Stowarzyszenie TALENT
    81-116 Gdynia ul. Bosmańska 28A/1
    Numer konta:
    Tytułem: 13Orle02  (+imię i nazwisko uczestnika)
  3. Do dnia 15.01.2013 r. wpłacenie pozostałej kwoty na konto Stowarzyszenia TALENT
  4. 03.02.2013 – Początek Obozu godz.18.00
  5. Wypełnioną i podpisaną kartę uczestnik dostarcza po przyjeździe do Hotelu Orle
  6. 09.02.2013 – Zakończenie Obozu Informatycznego godz. 9.00

Informacje Dodatkowe.

1. Karta Uczestnika Obozu Naukowego [Pobierz]