Obóz Informatyczny na Wyspie Sobieszewskiej

Zapraszamy na obóz miłośników informatyki przygotowujących się do Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów na trening przed finałem VI OIG oraz wszystkich chętnych (uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych), którzy chcą podjąć naukę w tym kierunku.

Zapewniamy przygotowanie na różnych poziomach nauczania. Zajęcia prowadzą laureaci olimpiad i studenci pod opieką Ryszarda Szubartowskiego.

Gdańsk-Wyspa Sobieszewska woj.pomorskie

Pod względem wielkości jest trzecią największą wyspą polskiego pobrzeża Bałtyku. Jest dzielnicą Gdańska położona w ujściu Wisły. W najszerszym miejscu wyspa ma ok. 10 km szerokości równoleżnikowej, a w najdłuższym miejscu ok. 6 km długości południkowej.Południe wyspy jest równinne i bezleśne. Północ porasta Las Mierzei z wydmami w pasie nadmorskim. Najwyższym wzniesieniem jest Góra Mew o wysokości 32 m n.p.m. Na terenie Wyspy panuje łagodny mikroklimat

Na terenie Wyspy Sobieszewskiej można spotkać ponad 300 gatunków ptaków, które zatrzymują się tam w swoich migracjach. Powstały tutaj dwa rezerwaty ornitologiczne:

• Rezerwat przyrody Ptasi Raj
  • Rezerwat przyrody Mewia Łacha

Na terenie rezerwatu Ptasi Raj funkcjonuje ścieżka przyrodniczo-dydaktyczna. Na wyspie występują także rzadkie gatunki roślin, jak storczyk kruszczyk rdzawoczerwony i mikołajek nadmorski. Wyspa Sobieszewska posiada status „wyspy ekologicznej„.

keflex for sale

Miejsce pobytu:
Hotel „Orle”
80-680 Gdańsk -Sobieszewo ul.Lazurowa8
tel.58 308-07-65 fax: 58 308-07-97

www.orle.com.pl

Hotel Orle, Centrum Konferencyjne znajduje się 15 km od centrum Gdańska w pobliżu trasy E-7 (20 min. jazdy samochodem lub dogodny dojazd autobusem komunikacji miejskiej, linii nr 112). Hotel położony jest w sosnowym lesie, w odległości zaledwie 100 m od piaszczystej plaży. Okolice i położenie gwarantują znakomite warunki do nauki i wypoczynku.

Oferujemy zakwaterowanie w wygodnych, nowoczesnych pokojach 4 osobowych lub apartamentach 5 osobowych . Wszystkie pokoje posiadają łazienki oraz wyposażone są w TV, radio oraz telefon. Wszystkie pokoje objęte są zasięgiem bezprzewodowego internetu. Nasi goście mają do dyspozycji: kawiarnię, 12 sal konferencyjnych, salę fitness, wypożyczalnię rowerów (20 gratis do dyspozycji uczestników), boiska sportowe – siatkówka, koszykówka, piłka nożna

W ramach Obozu zapewniamy:

• całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
  • zakwaterowanie w pokojach 4 osobowych lub apartamentach 5 osobowych
  • opiekę wychowawczą i merytoryczną
  • zadania do rozwiązania na poziomie olimpijskim
  • wykłady , omówienie zadań, konsultacje naukowe
  • gry i zagadki logiczne
  • zajęcia sportowe i rekreację (m.in. wycieczki rowerowe,)
  • wycieczka krajoznawcza
  • dostęp do sieci lokalnej – sieć bezprzewodowa (komputer przywozimy we własnym zakresie)

Możliwość wypożyczenia komputera przez Stowarzyszenie TALENT na czas trwania obozu – 50 złotych.

Całkowity koszt obozu 750 zł.

Aby obniżyć koszty obozu stań do rywalizacji, przystąp do udziału aapharma.com w Konkursie i uzyskaj bonus od 50zł do 500zł!! Szczegóły dostępne tutaj: Konkurs Przedobozowy

Uczestnik dojeżdża na miejsce obozu na koszt własny.

1. 03.04.2012 – Ukazanie się komunikatu na stronie www.talent.edu.pl
  2. Wysłanie zgłoszenia drogą elektroniczną (Rejestracja) na stronie www.talent.edu.pl i wpłacenia 750zł na konto bankowe:
    Stowarzyszenie TALENT
    81-116 Gdynia ul. Bosmańska 28A/1

Tytułem: 12Orle05
  3. Ranking Konkursu Przedobozowego uprawniającego do bonusów zostanie opublikowany w dniu 30.04.2012r.
  4. hyzaar for sale

5. 12.05.2012 – Początek Obozu g.18.00
  6. Wypełnioną i podpisaną kartę uczestnik dostarcza po przyjeździe do Hotelu Orle
  7. 18.05.2012 – Zakończenie Obozu Informatycznego. g. 9.00

Informacje Dodatkowe.
1. Karta Uczestnika Obozu Informatycznego [ Pobierz – PDF ]
2. Kierownik Obozu Informatycznego mgr Grzegorz Urgacz kom. 695 282 488 grzegorz.urgacz@talent.edu.pl – organizacja i ubezpieczenia.
3. Vice-Kierownik Obozu Informatycznego mgr Natalia Kur natalia.kur@talent.edu.pl – finanse i konkurs przedobozowy.

Rejestracja użytkownika NIE JEST rejestracją na obóz.