MŁODZI PROGRAMUJĄ SUKCES

Projekt Młodzi Programują Sukces jest kolejną z corocznych inicjatyw realizowanych przez Stowarzyszenie Talent na rzecz uczniów szczególnie uzdolnionych. Wzorem poprzednich lat w ramach projektu będą realizowane konkursy rekrutacyjne, obóz naukowy oraz wyjazd na międzynarodowe zawody w programowaniu. Dodatkowo zostanie opracowana specjalna broszura angielskojęzyczna, która zostanie przekazana uczestnikom wyjazdu zagranicznego celem propagowania polskich sukcesów informatycznych.

Daty rekrutacji:
31.08.2019 – rekrutacja na wyjazd Romanian Master of Informatics 2019.
05.09.2019 – 08.09.2019 – rekrutacja na obóz naukowy Władysławowo 22-27.09.2019
W obu przypadkach należy obowiązkowo wypełnić formularze zgłoszeniowe, które będą aktywne na dzień przed rozpoczęciem każdego z konkursów.

Zainteresowanych wzięciem udziały w projekcie prosimy o śledzenie aktualności na stronie www.talent.edu.pl.

Projekt będzie realizowany ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach Programu Wspierania Uczniów Szczególnie Uzdolnionych oraz środków własnych Stowarzyszenia Talent.

Dodatkowo informujemy, że opracowano też logo projektu które ma symbolizować m.in. ducha współzawodnictwa w programowaniu. Będzie ono używane na materiałach projektowych , a także na koszulkach które otrzymają uczestnicy obozu.


 

Regulamin rekrutacji RMI [pdf]
Regulamin rekrutacji obóz [pdf]
 
formularz zgłoszeniowy RMI [link] (zakończony)
formularz zgłoszeniowy obóz [link] (zakończony )

 
 
1 logoMEN 1