Obóz Informatyczny w Poroninie 19Zakopane08

Zapraszamy na letni obóz młodzieżowy wszystkich miłośników informatyki, a także tych, którzy lubią aktywny wypoczynek. Bogaty program pobytu to niewątpliwie duży atut naszych wyjazdów. Łączymy edukację z rekreacją. Dbamy o bezpieczeństwo, integrację uczestników, a także aktywnie i dobrze wykorzystany czas podczas pobytu w górach. Witajcie w Tatrach.

 

Termin: 14.08 - 24.08.2019 Uczestnicy: uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

ZAKWATEROWANIE Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy Weronika INN jest stylowym obiektem, usytuowanym w Poroninie/Suche, spokojnej miejscowości niedaleko Zakopanego. W pobliżu rzeka i las. Wokół obiektu jest duży teren zielony, służący do rekreacji i zabaw. Kompleks składa się z trzech budynków, w których jest ponad 150 miejsc noclegowych o wysokim standardzie z wspaniałym widokiem na panoramę Tatr . Wszystkie pokoje mają łazienkę, TV oraz łączność Wi-Fi. Na terenie ośrodka: profesjonalne boisko sportowe typu Orlik (siatkówka, piłka nożna, koszykówka, tenis) kryty basen, bilard. Pensjonat posiada również dwie sale lustrzane do ćwiczeń i nauki tańca, salę dyskotekową. Na zewnątrz do dyspozycji gości – wiata grillowa i plac zabaw.
Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy Weronika INN Suche 7A 34-520 Poronin www.weronika-zakopane.pl Nasza Kadra
   Bartek Łukasiewicz Student IV roku informatyki Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki, absolwent III Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni im. Marynarki Wojennej RP, laureat III miejsca XXI Olimpiady Informatycznej, finalista XIX oraz XX Olimpiady Informatycznej, stypendysta Funduszu Stypendialnego Talenty od 2010 roku. Uczestnik prestiżowych konkursów informatycznych, m.in. Maraton24 oraz MWPZ. Poza zainteresowaniami ścisłymi jest entuzjastą aktywnego odpoczynku - jeździ na rowerze, startuje w biegach  oraz uprawia trekking  górski. Piotr Kowalewski  Absolwent III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni. Studiuje na Uniwersytecie Warszawskim na II roku wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki. Uczestnik wielu Turniejów w Programowaniu Zespołowym. Laureat  I miejsca w zawodach indywidualnych IX Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów,  laureat II miejsca zawodów drużynowych. Laureat III miejsca  XXIV Olimpiady Informatycznej. Brązowy medalista  XXII Bałtyckiej Olimpiady Informatycznej w Helsinkach.

PROGRAM POBYTU

Zajęcia edukacyjne (informatyka) Rozwijanie pasji naukowych z dziedziny informatyki do główny cel naszych obozów. Precyzyjnie ułożony program łączy w sobie zabawę i edukację. Pierwszy etap to rozwiązywanie zadań informatycznych, po nich następują omówienia oraz wykłady merytoryczne z konsultacjami. Uzupełnieniem są konkursy, gry i zagadki logiczne. Nasza kadra to jedni z najlepszych nauczycieli informatyki w Polsce. Trekking górski Tatry to jeden z najpiękniejszych masywów górski w Polsce. Znajdziemy tu fantastyczne szlaki piesze, które prowadzą przez malownicze doliny. Podczas trekkingu odwiedzimy doliny, zatrzymamy się przy wodospadach i wejdziemy na  szczyty Tatr Wysokich  (m.in.  Dolina Gąsiennicowa, Nosal, Kasprowy Wierch, a może coś więcej 🙂 . Będzie to okazja do zdobycia Górskiej Odznaki Turystycznej. Każdy z uczestników otrzyma książeczkę GOT i po weryfikacji będzie mógł odebrać odznakę turystyki górskiej. W trakcie obozu organizujemy 3 dni w górach .
  Sport i rekreacja Ważnym uzupełnieniem wypoczynku są zajęcia rekreacyjne. Infrastruktura Ośrodka Weronika INN umożliwia przeprowadzenie zajęć sportowych. To ważny aspekt każdego wyjazdu. Stawiamy na integrację, pozytywną rywalizację oraz dobrą zabawę. Zwiedzanie Zakopanego Miejsca obowiązkowe, które musi odwiedzić każdy turysta: m.in. Krupówki, skocznia narciarska „Wielka Krokiew”, Krzeptówki,  Kuźnice . Na naszym obozie nie zabraknie wycieczek do najbardziej znanych miejsc Zakopanego.

CENA: 1 850 ZŁ

CENA ZAWIERA
 • całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
 • zakwaterowanie w pokojach  3 , 4 , 5 i 6 - osobowych (10 noclegów)
 • opiekę wychowawczą i merytoryczną
 • całodobową opiekę medyczną
 • zajęcia w ramach programu edukacyjnego ( grupa podstawowa, średnio-zaawansowana i zaawansowana w programowaniu m.in. w C++)
 • wycieczki piesze w góry ( 3 dni wycieczkowe)
 • zwiedzanie Zakopanego
 • zajęcia sportowe
 • dostęp do lokalnej sieci bezprzewodowej
 • ubezpieczenie NNW

 

WAŻNE INFORMACJE

 1. 05.04.2019 - ukazanie się komunikatu na stronie www.talent.edu.pl
 2. Aby zapisać się na ww. obóz należy najpierw dokonać rejestracji, a następnie wpłacić pełną kwotę 1850 zł lub zaliczkę 500 zł do dnia 20.08.2019. Pozostała kwota powinna być uregulowana do 07.08.2019 na konto bankowe:  Stowarzyszenie Talent 81-451 Gdynia Al.Zwycięstwa 96/98 Numer konta: 16 1020 1853 0000 9302 0089 4253 Tytułem: 19Zakopane08 (+ imię i nazwisko uczestnika)
 3. Do dnia 07.08.2019 wpłacenie pozostałej kwoty
 4. 14.08.2019 – Początek Obozu g.18.00
 5. 24.08.2019 – Zakończenie Obozu Informatycznego g. 9.00
 • Wypełnioną i podpisaną kartę uczestnik dostarcza po przyjeździe do OSW Weronika INN lub przesyła pocztą oryginał do biura  na 10 dni przed obozem.
 • Karta Uczestnika Obozu [ Pobierz - PDF ]
 • Uczestnik dojeżdża na miejsce obozu na koszt własny lub wykupuje przejazd autokarem z danego miasta [Rozkład jazdy.pdf].
 • Możliwość wypożyczenia komputera przez STOWARZYSZENIE TALENT  na czas trwania obozu – 100 zł.
 • Dodatkowe pytanie - grzegorz.urgacz@talent.edu.pl; Tel.: 695-282-488