Obóz Informatyczny w Bukowinie Tatrzańskiej 19Bukowina07

Zapraszamy na letni obóz młodzieżowy wszystkich miłośników informatyki, a także tych, którzy lubią aktywny wypoczynek. Bogaty program pobytu to niewątpliwie duży atut naszych wyjazdów. Łączymy edukację z rekreacją. Dbamy o bezpieczeństwo, integrację uczestników, a także aktywnie i dobrze wykorzystany czas podczas pobytu w górach. Witajcie w Bukowinie Tatrzańskiej.

Termin: 14.07 – 24.07.2019
Uczestnicy: 13-18 lat

ZAKWATEROWANIE

STASINDA to przestronny obiekt utrzymany w stylu klasycznej architektury góralskiej. Położony jest na wzgórzu przy trasie na Łysą Polanę z dala od innych zabudowań. Otoczenie lasów, cisza oraz piękne widoki są gwarancją udanego wypoczynku i nauki.
Kompleks składa się z trzech budynków, w których jest ponad 100 miejsc noclegowych o wysokim standardzie – większość posiada tarasy ze wspaniałym widokiem na panoramę Tatr Wysokich W bliskiej odległości znajdują się największe atrakcje Podhala –  Termy Bukowina  i  Białka oraz szlaki turystyczne nad Morskie Oko, Dolinę Pięciu Stawów i Dolinę Białej Wody Wszystkie pokoje mają łazienkę, telewizor LCD oraz łączność Wi-Fi. Na terenie ośrodka: boisko do piłki nożnej , siatkówki,  koszykówki,  plac zabaw i  inne atrakcje. Pensjonat posiada również sale konferencyjne, sale z kominkiem.

Ośrodek Wypoczynkowy
Stasinda
ul. Karpęciny 5
34-530 Bukowina Tatrzańska

www.stasinda.pl

Nasza Kadra

Bartek Łukasiewicz

Student IV roku informatyki Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki, absolwent III Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni im. Marynarki Wojennej RP, laureat III miejsca XXI Olimpiady Informatycznej, finalista XIX oraz XX Olimpiady Informatycznej, stypendysta Funduszu Stypendialnego Talenty od 2010 roku. Uczestnik prestiżowych konkursów informatycznych, m.in. Maraton24 oraz MWPZ. Poza zainteresowaniami ścisłymi jest entuzjastą aktywnego odpoczynku – jeździ na rowerze, startuje w biegach  oraz uprawia trekking  górski.

Piotr Kowalewski

Absolwent III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni. Studiuje na Uniwersytecie Warszawskim na II roku wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki. Uczestnik wielu Turniejów w Programowaniu Zespołowym. Laureat  I miejsca w zawodach indywidualnych IX Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów,  laureat II miejsca zawodów drużynowych. Laureat III miejsca  XXIV Olimpiady Informatycznej. Brązowy medalista  XXII Bałtyckiej Olimpiady Informatycznej w Helsinkach.

PROGRAM POBYTU

Zajęcia edukacyjne (informatyka)

Rozwijanie pasji naukowych z dziedziny informatyki do główny cel naszych obozów. Precyzyjnie ułożony program łączy w sobie zabawę i edukację. Pierwszy etap to rozwiązywanie zadań informatycznych, po nich następują omówienia oraz wykłady merytoryczne z konsultacjami. Uzupełnieniem są konkursy, gry i zagadki logiczne. Nasza kadra to jedni z najlepszych nauczycieli informatyki w Polsce.

Trekking górski

Tatry to jeden z najpiękniejszych masywów górski w Polsce. Znajdziemy tu fantastyczne szlaki piesze, które prowadzą przez malownicze doliny. Podczas trekkingu zatrzymamy się przy wodospadach, Morskim Oku i wejdziemy na  szczyty Tatr Wysokich. Będzie to okazja do zdobycia Górskiej Odznaki Turystycznej. Każdy z uczestników otrzyma książeczkę GOT i po weryfikacji będzie mógł odebrać odznakę turystyki górskiej. W trakcie obozu organizujemy 3 dni  wycieczkowe po  górach .

Sport i rekreacja

Ważnym uzupełnieniem wypoczynku są zajęcia rekreacyjne. Infrastruktura Ośrodka Weronika INN umożliwia przeprowadzenie zajęć sportowych. To ważny aspekt każdego wyjazdu. Stawiamy na integrację, pozytywną rywalizację oraz dobrą zabawę.

Zwiedzanie Zakopanego

Miejsca obowiązkowe, które musi odwiedzić każdy turysta: m.in. Krupówki, skocznia narciarska „Wielka Krokiew”, Krzeptówki,  Kuźnice . Na naszym obozie nie zabraknie wycieczek do najbardziej znanych miejsc Zakopanego.

CENA: 1 850 ZŁ

CENA ZAWIERA

• całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
  • zakwaterowanie w pokojach  3 , 4 i 5 – osobowych (10 noclegów)
  • opiekę wychowawczą i merytoryczną
  • całodobową opiekę medyczną
  • zajęcia w ramach programu edukacyjnego ( grupa podstawowa, średnio-zaawansowana i zaawansowana w programowaniu m.in. w C++)
  • wycieczki piesze w góry ( 3 dni wycieczkowe)
  • zwiedzanie Zakopanego
  • zajęcia sportowe
  • dostęp do lokalnej sieci bezprzewodowej
  • ubezpieczenie NNW

WAŻNE INFORMACJE

1. 05.04.2019 – ukazanie się komunikatu na stronie www.talent.edu.pl
  2. Aby zapisać się na ww. obóz należy najpierw dokonać rejestracji, a następnie wpłacić pełną kwotę 1850 zł lub zaliczkę 500 zł do dnia 30.06.2019. Pozostała kwota powinna być uregulowana do 04.07.2019 na konto bankowe:
    Stowarzyszenie Talent
    81-451 Gdynia
    Al.Zwycięstwa 96/98
    Tytułem: 19Bukowina07 (+ imię i nazwisko uczestnika)
  3. Do dnia 04.07.2019 wpłacenie pozostałej kwoty
  4. 14.07.2019 – Początek Obozu g.18.00
  5. 24.07.2019 – Zakończenie Obozu Informatycznego g. 9.00
  • Wypełnioną i podpisaną kartę uczestnik dostarcza po przyjeździe do Kompleksu Stasinda lub przesyła pocztą oryginał do biura  na 10 dni przed obozem.
  • Karta Uczestnika Obozu [ Pobierz – PDF ]
  • Uczestnik dojeżdża na miejsce obozu na koszt własny lub wykupuje przejazd autokarem z danego miasta [Rozkład jazdy.pdf].
  • Możliwość wypożyczenia komputera przez STOWARZYSZENIE TALENT  na czas trwania obozu – 100 zł.
  • Dodatkowe pytanie – grzegorz.urgacz@talent.edu.pl; Tel.: 695-282-488