Konkurs rekrutacyjny na obóz – Młodzi Mistrzowie Polskiej Informatyki

Zacznij jesień aktywnie i dołącz do Mistrzów!

W ramach projektu Młodzi Mistrzowie Polskiej Informatyki na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej, w dniach 24.09-29.09.2017 organizujemy obóz informatyczny we Władysławowie.

Rozwiązuj zadania dostępne na platformie (zgodnie z Regulaminem) oraz wypełnij formularz.
UWAGA! Wypełnienia formularza jest bezwzględnym warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji.

Osoby zakwalifikowane wezmą udział w obozie finansowanym ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach zadania „Program wspierania rozwoju uczniów wybitnie uzdolnionych”, a najlepsi uczestnicy projektu wezmą udział w międzynarodowych zawodach informatycznych w Bułgarii, które odbędą się w ostatnim tygodniu listopada 2017.

logoMEN 1

Projekt finansowany ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach realizacji zadania publicznego „Program wspierania rozwoju uczniów wybitnie uzdolnionych”