Obóz Informatyczny Puck 2017

Zapraszamy  na obóz wszystkich  miłośników  informatyki ,uczniów szkół podstawowych , gimnazjalnych i licealnych przygotowujących się do XI Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów oraz Olimpiady Informatycznej . Zapewniamy przygotowanie na różnych poziomach nauczania. Ciekawe zadania, zagadki logiczne, wykłady i omówienia. Zajęcia prowadzą laureaci olimpiad, studenci Uniwersytetu Warszawskiego i uczniowie III LO w Gdyni  pod opieką prof. Ryszarda Szubartowskiego.

PUCK woj.pomorskie

Miasto  na Kaszubach u ujścia Płutnicy . Walory kulturowe, przyrodnicze i turystyczne kaszubskiego miasteczka nad wodami Zatoki Puckiej dopełniają piękne okolice, gdzie  przybywa się po zdrowie, wypoczynek i naukę.

Miejsce pobytu:

FRKF „Sporthotel”  ul. Lipowa 3  84-100 Puck

www.frkfsporthotel.pl

Ośrodek Szkoleniowo – Sportowy FRKF Sporthotel w Pucku położony jest w atrakcyjnej części miasta w strefie ochronnej krajobrazu zabytkowego, w bezpośrednim sąsiedztwie portu jachtowego oraz kompleksu sportowego z halą sportowa, kręgielnią, strzelnicą oraz stadionem lekkoatletycznym i boiskiem piłkarskim. Od 1993 r jest własnością Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej w Warszawie.  Pięknie skomponowana bryła obiektu wtopiona w otaczający starodrzew oraz estetycznie i funkcjonalnie wykończone wnętrza stanowią atrakcyjną bazę noclegową, gastronomiczną i szkoleniowo – konferencyjną. Pracownicy Ośrodka dokładają wszelkich starań, aby oferowane usługi w pełni zaspokajały oczekiwania naszych gości.

W ramach Obozu Informatycznego zapewniamy:

• całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
  • zakwaterowanie w pokojach 3-osobowych
  • opiekę wychowawczą i merytoryczną
  • zadania do rozwiązania na poziomie olimpijskim
  • wykłady , omówienie  zadań, konsultacje naukowe
  • gry i zagadki logiczne
  • zajęcia sportowe i rekreację (wymagane: strój sportowy oraz obuwie na zmianę)
  • dostęp do sieci lokalnej – sieć bezprzewodowa (komputer przywozimy we własnym zakresie)

Całkowity koszt obozu  640 zł.

Uczestnik dojeżdża na miejsce obozu na koszt własny.

1. 14.03.2017 – ukazanie się komunikatu na stronie www.talent.edu.pl
  2. Wysłanie zgłoszenia drogą elektroniczną (Rejestracja) na stronie www.talent.edu.pl i wpłacenie 640zł  do dnia 15.04.2017 r na  konto bankowe :
      Stowarzyszenie Talent
      81-451 Gdynia Al.Zwycięstwa96/98
      Numer konta:  16 1020 1853 0000 9302 0089 4253
      Tytułem: 17Puck05 (+ imię i nazwisko uczestnika)
  3. 14.05.2017 – Początek Obozu g.14.00
  4. Wypełnioną i podpisaną kartę uczestnik dostarcza po przyjeździe do wychowawców
  5. 19.05.2017 – Zakończenie Obozu Informatycznego g. 9.00

Informacje Dodatkowe:
1. Karta Uczestnika Obozu Informatycznego [ Pobierz – DOC ] [ Pobierz – PDF ]
2. Kierownik Obozu Grzegorz Urgacz  grzegorz.urgacz@talent.edu.pl
3. Możliwość wypożyczenia komputera przez Stowarzyszenie Talent na czas trwania obozu – 50 złotych.
4. Uczestnik dojeżdża na miejsce obozu na koszt własny.
5.Organizujemy transport  autokarem na obóz  z Gdyni, zbiórka PPNT Experyment Al. Zwycięstwa 96/98 (odjazd 14.05.2017 niedziela, godz. 13:00).
Autokar powrotny z ​Pucka​ do Gdyni 19.0​5​.2017r., piątek godz.9:00. ​(Finaliści XI OIG pojadą z obozu bezpośrednio na zwody do III LO w Gdyni) ​

Koszt dojazdu płatny 40 zł (w dwie strony) na konto Stowarzyszenia Talent z dopiskiem transport (+ imię i nazwisko uczestnika obozu).
Zgłoszenia wraz z potwierdzeniem wpłaty proszę przesyłać na adres: a.piasta@talent.edu.pl do dnia 05.05.2017 roku