Obóz informatyczny 16Sztutowo05

Zapraszamy na obóz wszystkich początkujących miłośników informatyki, uczniów przygotowujących się do Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów i innych konkursów informatycznych. Zapewniamy przygotowanie na najwyższym poziomie nauczania. Zajęcia prowadzą laureaci Olimpiad i studenci Uniwersytetu Warszawskiego pod opieką Ryszarda Szubartowskiego.

sztutowo_foto

Sztutowo woj.pomorskie

Miejscowość na obszarze Żuław Wiślanych, jest miejscowością letniskową położoną między Zatoką Gdańską , a Zalewem Wiślanym. Pomiędzy Sztutowem, a Kątami Rybackimi znajduje się rezerwat kormoranów czarnych. Walory przyrodnicze miasteczka nad wodami Zatoki Gdańskiej dopełniają piękne okolice, gdzie przybywa się po zdrowie, wypoczynek i naukę.

Miejsce pobytu:
Pensjonat „Baron”
82-110 Sztutowo ul. Obozowa11a
tel. 58 247-80-14
tel. , fax. 55 261-33-48
www.baron-pensjonat.pl

Pensjonat „Baron” położony jest w nadmorskie j miejscowości Sztutowo na terenie Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. Obiekt położony jest w sąsiedztwie lasu oddalony 1800m od plaży. Oferujemy zakwaterowanie w komfortowych pokojach 1,2,3 osobowych oraz apartamentach, wszystkie wyposażone są w łazienki . Na terenie obiektu znajdują się dwa baseny (zewnętrzny i kryty z hydromasażami), boisko do siatkówki plażowej, obiekt posiada dwie klimatyzowane sale konferencyjne na 150 osób każda.

W ramach obozu zapewniamy:

• całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
  • zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych
  • opiekę wychowawczą i merytoryczną
  • zadania do rozwiązania na trzech poziomach nauczania
  • wykłady, omówienie zadań, konsultacje naukowe
  • gry i zagadki logiczne, konkursy
  • nagrody dla najlepszych uczestników
  • zajęcia sportowe, turnieje i rekreację (wymagane: strój sportowy)
  • dostęp do sieci lokalnej – sieć bezprzewodowa (komputer przywozimy we własnym zakresie)

Koszt obozu 620 zł

Uczestnik dojeżdża na miejsce obozu na koszt własny.

1. 15.03.2016 – Ukazanie się komunikatu na stronie www.talent.edu.pl
  2. Wysłanie zgłoszenia drogą elektroniczną ( Rejestracja ) na stronie www.talent.edu.pl i wpłacenia 620zł lub zaliczki w wysokości 400zł na konto bankowe:
    Stowarzyszenie Talent
    81-451 Gdynia Al.Zwycięstwa96/98
    Tytułem: 16Sztutowo05 (+ imię i nazwisko uczestnika)
  3. Do dnia 05.05.2016 r. wpłacenie pozostałej kwoty na konto Stowarzyszenia Talent
  4. 15.05.2016 – Początek Obozu g.18.00
  5. Wypełnioną i podpisaną kartę uczestnik dostarcza po przyjeździe do Pensjonatu Baron w Sztutowie
  6. 20.05.2016 – Zakończenie Obozu Informatycznego. g. 9.00

Informacje Dodatkowe:
1. Karta Uczestnika Obozu Informatycznego [ Pobierz – DOC ] [ Pobierz – PDF ]
2. Możliwość wypożyczenia komputera przez Stowarzyszenie TALENT na czas trwania obozu – 50 złotych.
3. Uczestnicy obozu, którzy są finalistami X Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów będą mieli możliwość skorzystania z autokaru , który zawiezie ich po zakończeniu obozu do Gdyni na zawody finałowe. [Rozkład jazdy – PDF]