OBÓZ MŁODZIEŻOWY – WŁOCHY (FIUGGI)

LETNIE OBOZY DLA MŁODZIEŻY 2014

Termin: 04.08.2014 – 14.08.2014

Fiuggi jest znaną miejscowością uzdrowiskową słynącą z wód termalnych. Położona około 60 km od Rzymu, na wzgórzu z przepięknym malowniczym pejzażem. Podczas spacerów uliczkami tego uroczego średniowiecznego miasteczka, będzie można podziwiać największe skarby sztuki i architektury w okolicy. Tu  możesz być pewien niezapomnianych wrażeń jakich dostarcza to miejsce! Słoneczna aura gwarantowana.

ZAKWATEROWANIE

Hotel w miejscowości Fiuggi- apartamenty 3-4, osobowe z łazienką. Wyżywienie: 3 razy dziennie – śniadanie, lunch w południe, ciepła kolacja; napoje dostępne przez całą dobę. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek – śniadanie + prowiant na drogę powrotną + 1,5 l wody. Kuchnia przygotowuje dania na życzenie np. pizza.

POBYT I ATRAKCJE

Nocleg przy  granicy polsko – czeskiej
Fiuggi – Zwiedzanie największe skarby sztuki i architektury w okolicy – barokowy kościół San Biagio, w którym mieszczą się 2 przepiękne obrazy Matki Boskiej namalowane przez G. Cesariego oraz S. Lorenzo, a także fresk przedstawiający Madonnę z Dzieciątkiem
Morze Tyrreńskie – Kąpiel w morzu z piękną piaszczystą plażą boiskiem do piłki plażowej i nadzorem ratownika
Rzym – (Kolosseum, Plac Wenecki, Kapitol, Forum Romanum, Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Panteon)
Watykan – Zwiedzanie Placu i Bazyliki św. Piotra (odwiedzenie grobu Jana Pawła II)
Miasteczko Wodne – Kąpiel/zabawa
BASEN – pływanie alternatywa przy dużych upałach
Mirabillandia – adrenalina/zabawa
Dyskoteka, zajęcia sportowe, rekreacyjno-integracyjne

CENA: 1 699 ZŁ

ŚWIADCZENIA W CENIE
przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, WC)
9 noclegów, tj. 8 w Hotelu we Fiuggi + 1 w hotelu (granica polsko – czeska)
wyżywienie 3 razy dziennie z napojami, suchy prowiant na drogę powrotną
opieka pedagogiczna i opieka pilota na trasie oraz rezydenta na miejscu, ubezpieczenie NNW (od wypadków) , KL (koszty leczenia)

CENA NIE ZAWIERA
kosztów posiłków na trasie
kosztów toalet
opłaty przewodnika, biletów wstępu na wycieczki i atrakcje (Mirabilandia, Rzym, Watykan, przewodnik, miasteczko wodne, basen); dopłata za wycieczki i atrakcje – 95 EUR w gotówce obowiązuje do dnia wyjazdu

Każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą aktualny paszport lub dowód osobisty, prowiant na drogę do Włoch, letnie, przewiewne ubrania, strój kąpielowy, okulary przeciwsłoneczne, wygodne buty, czapkę, krem z filtrem ochronnym do opalania, jasiek na podróż, kieszonkowe.

WAŻNE INFORMACJE
1. Wysłanie zgłoszenia drogą elektroniczną (Rejestracja) na stronie www.intertalent.pl i wpłata zaliczki w wysokości 699 zł na konto bankowe:
INTERTALENT Sp. z o.o.
Al.Zwycięstwa96/98
81-451 Gdynia
Tytułem: 14Włochy08 (+ imię i nazwisko uczestnika)
2. Pozostała kwota płatna do dnia 15.07.2014
3. Karta Uczestnika Obozu [ Pobierz – DOC ] [ Pobierz – PDF ]