Obóz informatyczny Rabka Zdrój 2013

Zapraszamy miłośników informatyki i matematyki na obóz naukowo-wypoczynkowy w Rabce Zdroju. Zapewniamy przygotowanie na trzech poziomach nauczania, wycieczki w góry, ogniska, gry logiczne, konkursy, sport i rekreację. Z nami nie będziecie się nudzić!
Zajęcia prowadzą nauczyciele, instruktorzy i laureaci olimpiad oraz studenci UW i PG pod opieką Ryszarda Szubartowskiego.

RABKA-ZDRÓJ
Położona w Kotlinie Rabczańskiej na wysokości 500-560 m npm, u ujścia potoków Poniczanki, Słonki i Skomielnianki do Raby. Rabka nazywana jest „Miastem Dzieci Świata”. Tytuł ten w 1996 roku na wniosek Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu nadał miastu Wojewoda Małopolski. Utworzono wtedy Muzeum Orderu Uśmiechu, które obecnie znajduje się na terenie rodzinnego parku rozrywki „Rabkoland”. Tam też znajduje się Muzeum Polskich Rekordów i Osobliwości. Rabka ma własną scenę teatralną, pomnik Św. Mikołaja stojący przed zabytkowym budynkiem czynnej stacji kolejowej oraz Dom Św. Mikołaja.
W parku zdrojowym znajduje się pomnik Jana Pawła II, przy którym ma swój początek jeden ze szlaków papieskich. Jedną z atrakcji miasta są uruchomione w czerwcu 2009 tężnie solankowe w Parku Zdrojowym.

Zakwaterowanie: Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Karabela
Ośrodek wypoczynkowy „KARABELA” leży na południowych stokach góry Luboń. Specjalizuje się w organizacji wypoczynku dla młodzieży. Posiada pokoje  2, 3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, w ilości 80 miejsc z satelitarną telewizją kablową. Wszystkim gościom oferuje smaczną domową kuchnię. Ośrodek dysponuje dwoma salami konferencyjnymi. Dostępna jest również sala do gier zręcznościowych, siłownia oraz boiska do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki.

Termin: 26.07-05.08.2013 r.

Ośrodek Wypoczynkowy „KARABELA”
Zaryte 14
34-700 Rabka-Zdrój
tel. (018) 2684132
www.dw.karabela.com.pl

W ramach obozu  zapewniamy:

• całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad dwudaniowy z deserem, kolacja)
  • zakwaterowanie w pokojach 2,3 i 4 osobowych,
  • opiekę wychowawczą, merytoryczną oraz psychologiczną,
  • ubezpieczenie NNW,
  • całodobową opiekę medyczną,
  • organizację zajęć w ramach zaplanowanego programu edukacyjnego (zadania matematyczne i  informatyczne  do rozwiązania  i omówienie tych zadań na różnych poziomach nauczania),konsultacje naukowe
  • organizację gier i zagadek logicznych,
  • zajęcia sportowe i rekreację na obiektach ośrodka (wymagany: strój sportowy),
  • wycieczki piesze po górach  (m.in. Luboń Wielki, Gorce-Turbacz),
  • autokar do dyspozycji grupy
  • dostęp do sieci lokalnej –sieć bezprzewodowa (komputer przywozimy we własnym zakresie)

Koszt obozu  1650 zł

1. 09.03.2013 – Ukazanie się komunikatu na stronie www.talent.edu.pl
  2. Wysłanie zgłoszenia drogą elektroniczną (Rejestracja).
    Intertalent Sp. z o.o.
    81-451 Gdynia Al.Zwycięstwa96/98
    Tytułem: 13Rabka07 (+ imię i nazwisko uczestnika)
  3. Do dnia 10.07.2013 r. wpłacenie pozostałej kwoty na konto Intertalent Sp. z o.o.
  4. 26.07.2013 – Początek Obozu  g.18.00
  5. Wypełnioną i podpisaną kartę uczestnik dostarcza po przyjeździe do OW Karabela
  6. 05.08.2013 – Zakończenie Obozu Informatycznego. g. 9.00

Informacje Dodatkowe.

1. Karta Uczestnika Obozu Informatycznego [ Pobierz – DOC ] [ Pobierz – PDF ]
2. Rozkład jazdy [ Pobierz – DOC ] [ Pobierz – PDF ]
3. Organizator Obozu Informatycznego mgr Grzegorz Urgacz kom. 695 282 488  grzegorz.urgacz@talent.edu.pl
4. Możliwość wypożyczenia komputera przez  Intertalent Sp. z o.o. na czas trwania obozu – 50 złotych.