Obóz Międzynarodowy Piwniczna 2012 (30.07-10.08.2012)

Obóz informatyczno-treningowy Piwniczna 2012

Zapraszamy miłośników informatyki   przygotowujących się do Olimpiad i Konkursów oraz wszystkich chętnych( uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych ). Zapewniamy przygotowanie na różnych poziomach nauczania oraz wycieczki, sport i rekreację w uzdrowisku  Piwniczna  Zdrój. Zajęcia prowadzą laureaci olimpiad i studenci pod opieką Ryszarda Szubartowskiego.

Logo Talent

Piwniczna Zdrój – miejscowość uzdrowiskowa, centrum turystyczne Beskidu Sądeckiego. O walorach miasta decydują lecznicze wody mineralne ( Pijalnia wód mineralnych), czyste, nieskażone przemysłem powietrze, doskonały klimat górski, lasy i piękne krajobrazy. Środowisko przyrodnicze z Popradzkim Parkiem Krajobrazowym stwarza w Piwnicznej Zdroju jako uzdrowisko stwarza korzystne warunki do leczenia między innymi: anemii, chorób jelit, żołądka, stawów, układu oddechowego oraz wyczerpania nerwowego.

Zakwaterowanie : Dom Wypoczynkowy BESKID

położony w malowniczej Dolinie Popradu, u podnóża góry Kicarz. Jest to wspaniałe miejsce do nauki, wypoczynku jak i aktywnej rekreacji dla dzieci i młodzieży jak i dorosłych.

Posiada pokoje  2, 3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, w ilości 114 miejsc . Wszystkim gościom oferuje smaczną domową kuchnię. Ośrodek dysponuje dwoma salami konferencyjnymi. Sale konferencyjne wyposażone są w rzutnik multimedialny, nagłośnienie, ekran i tablice do wizualizacji materiałów stanowiących treść prezentacji. Dostępna również sala do tenisa stołowego, bilard, świetlica z TV SAT, basen i brodzik letni  oraz boiska do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki.

Termin: 30.07-10.08.2012

Adres:  Dom Wypoczynkowy „BESKID”

33-350 Piwniczna Zdrój
ul. Zagrody24a   tel/fax. 018 44 64 191; 018 44 64 192

www.beskid.pl

W ramach obozu  zapewniamy:

• całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad dwudaniowy z deserem, kolacja)
  • zakwaterowanie w pokojach 2,3 i 4 osobowych

• opiekę wychowawczą i merytoryczną oraz psychologa
  • ubezpieczenie NNW
  • całodobową opiekę medyczną
  • organizację zajęć w ramach zaplanowanego programu edukacyjnego (zadania  informatyczne do rozwiązania  i omówienie tych zadań na poziomie olimpijskim)
  • zajęcia sportowe i rekreację na obiektach ośrodka (wymagane: strój sportowy )
  • wycieczki piesze po górach  ( m.in.Hala Łabowska, Obidza , Wierchomla)
  • Wycieczkę autokarową
  • dostęp do sieci lokalnej –sieć bezprzewodowa ( komputery przywozimy we własny zakresie)

Możliwość wypożyczenia komputera przez Stowarzyszenie TALENT na czas trwania obozu – 50 złotych.

Całkowity koszt obozu  1700 zł.

Uczestnik dojeżdża na miejsce obozu na koszt własny.

Stowarzyszenie Talent  organizuje transport autokarem na obóz w Piwnicznej Zdrój. Osoby zainteresowane przejazdem proszę zgłaszać na adres: grzegorz.urgacz@talent.edu.pl
Rozkład jazdy tutaj.

Aby obniżyć koszty obozu stań do rywalizacji, przystąp do Konkursu i wygraj bezpłatny udział w Obozie Międzynarodowym!! Szczegóły dostępne tutaj: Konkurs Przedobozowy

1.       08.05.2012 – Ukazanie się komunikatu na stronie www.talent.edu.pl

2.       Wysłanie zgłoszenia drogą elektroniczną ( Rejestracja ) na stronie www.talent.edu.pl i wpłacenie 1700zł  lub zaliczki w wysokości 600zł na konto bankowe:

Stowarzyszenie TALENT

81-116 Gdynia ul. Bosmańska 28A/1

Tytułem: 12Piwniczna07 + imię i nazwisko uczestnika

3.       Do dnia 15.07.2012 r. wpłacenie pozostałej kwoty na konto Stowarzyszenia TALENT

4.       30.07.2012 – Początek Obozu  g.18.00

5.       Wypełnioną i podpisaną kartę uczestnik dostarcza po przyjeździe do DW Beskid

6.       10.08.2012 – Zakończenie Obozu Informatycznego. g. 9.00

Wyniki Konkursu Przedobozowego

Wyniki Konkursu Przedobozowego 12Piwniczna07 są już dostępne tutaj.
 Przyznany bonus do wykorzystania podczas obozów wakacyjnych!! (12Piwniczna07 lub 12Rabka08) Zainteresowanych zapraszam do regulaminu!!
Serdecznie gratulujemy i do zobaczenia na obozie!

Informacje Dodatkowe.

1.    Karta Uczestnika Obozu Informatycznego [ Pobierz – DOC ]

2.    Kierownik Obozu Informatycznego  Grzegorz Urgacz  tel. 695- 282- 488  grzegorz.urgacz@talent.edu.pl– organizacja i ubezpieczenia.

3. Vice- Kierownik Obozu Informatycznego mgr Natalia Kur natalia.kur@talent.edu.pl – finanse i konkurs przedobozowy.

Rejestracja użytkownika NIE JEST rejestracją na obóz.